Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadVolnočasové aktivity, sport a soutěžeDalší soutěže

Další soutěže

30. 3. 2016

2. ročník soutěže o nejlepší školní web

Celostátní soutěže o nejlepší web školy vyhlašovaná organizátorem soutěže EDUin, o.p.s., Praha se mohou zúčastnit základní a střední školy a mohou poměřit svoje síly s ostatními v soutěži a s odbornou porotou. Přihlašování škol probíhá od 15. 3. 2016 do 12. 4. 2016 na www.scoolweb.cz .Vyvrcholením soutěže bude odborná konference na téma školních webů, kde budou zároveň vyhlášeny výsledky sCOOL web 2016.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

30. 3. 2016

Soutěž Brána k druhým

Soutěž Brána k druhým otevírá srdce a v této chvíli už běží přihlašování do 5. ročníku soutěže, kterou vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Národním institutem pro další vzdělávání.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

18. 3. 2016

Vzdělávací program SmartUp Nadace O2

V programu SmartUp jsou podporováni mladí lidé v realizaci jejich zajímavých nápadů, kterými chtějí pomoci v jejich komunitě jako je škola, obec, místní kroužek, aj. Aktuální uzávěrka přihlášek je 31. 3. 2016. (realizace projektů od 1.7.2016 do 31.12.2016) Poté bude možné přihlášky podávat průběžně do konce září 2016 (realizace projektů od 1.1.2017 do 30.6.2017)

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

16. 3. 2016

Mezinárodní mistrovství České republiky středoškolských družstev v golfu

PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. a společnost INGOLF s.r.o., která je zároveň promotérem akce, ve spolupráci s Českou golfovou federací a pod záštitou Českého olympijského výboru a Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR pořádají již desátý ročník Mezinárodního mistrovství České republiky středoškolských družstev PB Středoškolský pohár v golfu.

Publikoval: Daniel Horáček

Celý článek

14. 3. 2016

Svaz modelářů ČR - soutěže mládeže

Svaz modelářů České republiky z.s. je vyhlašovatelem a ve spolupráci s domy dětí a mládeže, modelářskými kluby pořadatelem soutěží a soustředění pro děti a mládež.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

4. 3. 2016

Vyhlášení 12.ročníku soutěžních příběhů - Dětský čin roku 2016

Dětský čin roku pravidelně oceňuje statečné, obětavé a láskyplné skutky těch nejmenších. Zapojit se mohou všichni žáci základních škol, speciálních základních škol a studenti primy až kvarty osmiletých gymnázií. I letos zaštiťuje projekt Dětský čin roku Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Magistrát hl. m. Prahy.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

1. 3. 2016

Karel IV. očima dětí - výtvarná soutěž

Soutěž je vyhlášena u příležitosti 700. výročí narození Karla IV. Cílem soutěže je přiblížit dětem dobu Karla IV. a jeho život, proto se práce mohou zaměřit nejenom na portrét Karla IV., ale také na výjevy z významných okamžiků jeho vlády či života jeho rodiny. Uzávěrka soutěže bude dne 18. 5. 2016 a slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne dne 16. 6. 2016 za účasti ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřiny Valachové, Ph.D. Podmínky soutěže najdete v příloze.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

29. 2. 2016

Slavnostní vyhlášení soutěže Modelář roku 2015

Doplňující informace k slavnostnímu vyhlášení soutěže Modelář roku 2015.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

29. 2. 2016

Správná škola

Kampaň Správná škola propagující zapojení moderních technologií do výuky na základních školách vyhlašuje soutěž mezi všemi třídami českých škol, která má ukázat reálný stav výuky s ICT a zapojení žáků do interaktivní výuky. Soutěž probíhá do 15.5.2016. Třídy, které se chtějí do soutěže zapojit, musí natočit video, které bude zachycovat vzdělávání či rozvoj studentů s využitím moderních ICT prostředků. Výherci pak získávají příspěvek na školu v přírodě ve výši 30 000 Kč a 2x jednodenní školní výlet do science centra, interaktivního muzea či planetária v hodnotě 15 000 Kč. Více informací: http://www.spravnaskola.cz/

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

26. 2. 2016

Coolinaření s Albertem- celostátní kuchařská soutěž dětské Zdravé 5

Soutěž je určena pro předškolní děti z mateřských škol i žákům 1. i 2. stupně základních škol.Navazuje na lekce výukového programu Zdravé 5, které zdarma školám nabízí Nadační fond Albert a jehož klíčovým sdělením je správný nákup, domácí příprava a rozumné hospodaření s potravinami.Hlavním tématem letošního ročníku kuchařské soutěže je zdravá svačina, zde děti stále nemají správné návyky. Buď nesvačí vůbec, nebo nevhodné potraviny. Prostřednictvím hry a zábavy jsou děti motivovány, aby se naučily svačit dobře a jídlo si uměly samy připravit nebo nakoupit.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek