Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadVolnočasové aktivity, sport a soutěžeSoutěže vyhlašované MŠMT

Soutěže vyhlašované MŠMT

Aktuální informace


10. 11. 2017

Školský informační portál Královéhradeckého kraje

Nové informace budou zveřejňovány na Školském informačním portálu Královéhradeckého kraje: www.sipkhk.cz. Portál sestává ze tří částí:

  • Vzdělávací portál - informace, aktuality a dokumenty z oblasti vzdělávání včetně zájmového, volnočasových aktivit, tělovýchovy a sportu
  • Přijímací řízení - informace o oborech vzdělání v Královéhradeckém kraji, které nabízejí jednotlivé střední školy (o počtu nabízených míst, podaných přihlášek a termínech pro podání přihlášek)
  • Pracovní místa ve školách - systém pro zveřejňování nabídek a poptávek po pracovních místech ve školách a školských zařízeních v Královéhradeckém kraji. Pro zveřejnění není nutná registrace, ale podmínkou je platná e-mailová adresa, na kterou budou zaslány informace o vložení, respektive schválení a zveřejnění inzerátu a rovněž odkaz umožňující smazání inzerátu.

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek

1. 11. 2017

Termíny konání školních, okresních a krajských kol soutěží 2017/2018

Přehled soutěží a přehlídek ve školním roce 2017/2018 - termínový kalendář - školní kola, okresní kola, krajská kola. Kontaktní informace.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

1. 11. 2017

Pozvánka na seminář Matematické olympiády

V přiložené příloze najdete POZVÁNKU na krajský seminář pro řešitele úloh 67. ročníku Matematické olympiády v kategorii A.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

16. 10. 2017

Seminář k Biologické olympiádě nejen pro soutěžící na téma POHYB 2

V přiložené příloze najdete organizační informace a pokyny k semináři.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

5. 10. 2017

Seminář k Biologické olympiádě nejen pro soutěžící na téma POHYB 1

Klub NATURA ve spolupráci s Gymnáziem Dvůr Králové nad Labem zve všechny zájemce na procházku studijním textem Biologické olympiády kategorie C a D spojenou s praktickými ukázkami. Seminář není určen jen soutěžícím v Biologické olympiádě, určitě zaujme všechny, kteří rádi chodí přírodou a zajímá je, jak se které organismy pohybují.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

2. 10. 2017

Přírodovědný klokan 2017

Organizační informace k soutěži Přírodovědný klokan 2017 naleznete v sekci Další soutěže.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

6. 3. 2017

Matematický klokan 2017 - informace

Matematický klokan 2017 proběhne v pátek 17. 3. 2017. Veškeré podpůrné soubory najdete na http://soutezekhk.ssis.cz Zadání úloh najdete na zabezpečených stránkách v sekci INFORMACE PRO PEDAGOGY v pondělí 13. 3. 2017. Řešení úloh najdete též v této sekci a to v pátek 17. 3. 2017 odpoledne.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

31. 1. 2017

Seminář Ruského jazyka - Maslenica

V příloze najdete pozvánku na seminář, který pořádá pro učitele ruštiny Česká asociace rusistů, Česko-ruská společnost, z .s. a Ruské středisko vědy a kultury v Praze. Seminář je zdarma, bude zaměřen na metodiku výuky ruského jazyka a na přípravu studentů k mezinárodním zkouškám z ruského jazyka.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

17. 1. 2017

Frankofonie 2017 - soutěž pro ZŠ a SŠ

Soutěž Frankofonie 2017 je pořádána pro žáky učící se francouzský jazyk v základních a středních školách v České republice s cílem podpořit jejich znalosti o historii, geografii, kultuře a umění frankofonních zemí a jejich vzájemných vazbách. Soutěž společně pořádají Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Francouzský institut, Velvyslanectví Francouzské republiky v Praze, velvyslanectví frankofonních zemí v ČR a Národní institut pro další vzdělávání v rámci Dnů Frankofonie.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

16. 1. 2017

Pozvánka na seminář Biologické olympiády

V příloze najdete pozvánku na seminář k Biologické olympiádě, který se koná 21.ledna 2017 od 9 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek