Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaRozvoj kraje

Rozvoj kraje

Aktuální informace - (10 nejnovějších zpráv)


28.3.2017

Podpora přípravy projektových záměrů RIS3 Královéhradeckého kraje

Dotační program Královéhradeckého kraje pro podporu oblasti výzkumu, vývoje a inovací. V dotačním programu se budou poskytovat účelové neinvestiční dotace veřejným subjektům na přípravu a vypracování dokumentace projektového záměru2 strategické intervence, která je v souladu s Krajskou přílohou k národní RIS 3 za Královéhradecký kraj

Publikoval: Pavel Šubrt

Celý článek

28.3.2017

Dotační program pro podporu činností, které navazují, kooperují nebo rozšiřují sociální služby, a pro podporu prorodinných aktivit v KHK

Dne 27. 3. 2017 Zastupitelstvo kraje schválilo Dotační program pro podporu činností, které navazují, kooperují nebo rozšiřují sociální služby, a pro podporu prorodinných aktivit v Královéhradeckém kraji pro rok 2017.

Publikoval: Jana Fiedlerová

Celý článek

27.3.2017

Registrace nových projektových záměrů do Akčního plánu ke krajské RIS3 strategii

Zaregistrujte svůj projektový záměr do Akčního plánu krajské RIS3 strategii. Rozvíjejte výzkumné a inovační prostředí Královéhradeckého kraje i Vy!

Publikoval: Pavel Šubrt

Celý článek

21.3.2017

Začal 23. ročník soutěže Vesnice roku

Na Dnu malých obcí byl slavnostně zahájen 23. ročník oblíbené soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova

Publikoval: Renata Fodorová

Celý článek

17.3.2017

Studie rozvoje průmyslové zóny Solnice – Kvasiny – Rychnov nad Kněžnou

V roce 2016 byla zpracována Studie rozvoje průmyslové zóny Solnice – Kvasiny – Rychnov nad Kněžnou. Její výstupy jsou zde k dispozici.

Publikoval: Lucie Feuchter

Celý článek

16.3.2017

PODZVIČINSKO OČIMA DĚTÍ

Podzvičinsko, z. s. ve spolupráci se Základní školou v Bílé Třemešné, městy Dvůr Králové n. L., Hořice a Královéhradeckým krajem vyhlašuje již 3. ročník výtvarné soutěže Podzvičinsko očima dětí.

Publikoval: Lucie Feuchter

Celý článek

7.3.2017

Schválení dokumentu KAP KHK

Pracovní skupina pro schvalování krajských akčních plánů Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy projednala a schválila dne 24. 2. 2017 Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Královéhradeckého kraje. Finální podoba Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Královéhradeckého kraje je ke stažení v sekci Dokumenty.

Publikoval: Petra Hnátová

Celý článek

7.3.2017

Krajský akční plán rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji (dokument KAP)

Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Královehradeckého kraje byl dne 24. února 2017 projednán a schválen Pracovní skupinou pro schvalování krajských akčních plánů Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.

Publikoval: Petra Hnátová

Celý článek

2.3.2017

ÚZEMNĚ ANALYTICKÉ PODKLADY OBCÍ S ROZŠÍŘENOU PŮSOBNOSTÍ - AKTUALIZACE 2016

Zveřejnění odkazů na dokončené 4. úplné aktuatualizace ÚAP obcí, které v souladu se stavebním zákonem pořídily úřady územního plánování obcí s rozšířenou působností v r. 2016.

Publikoval: Jitka Macková

Celý článek