Kraj v médiích

Krajské TV vysílání v nemocnicích; www.zonetv.cz

Nejnovější reportáže

6.9.2017

CIAF 2017

Již tradičně začátkem září vypukla na letišti v Hradci Králové letecká show CIAF. Letošní 24. ročník nabídl přehlídku 80 strojů, které brázdily nebe během sobotního i nedělního dne. Královéhradecký kraj je jedním z hlavních partnerů CIAFu, a leteckého dne se proto zúčastnil hejtman Jiří Štěpán, jeho náměstek a zároveň ředitel CIAFu Aleš Cabicar a dorazili i další významní hosté jako kardinál a arcibiskup pražský Dominik Duka, ministr zahraničí Lubomír Zaorálek či například velvyslanec Arménie Tigran Seiranian, jehož krajan Arťom Mikojan byl jedním z konstruktérů legendárního proudového stíhacího letounu MiG-15. Podívejte se na reportáž.

23.8.2017

Bezpečně do školy s Královéhradeckým krajem

Královéhradecký kraj i letos pamatuje na děti, které 4. září půjdou poprvé do školy. V rámci projektu Bezpečně do školy s Královéhradeckým krajem pro ně připravil balíček, který pomůže tomu, aby jejich první krůčky do školních lavic byly bezpečné.

2.8.2017

Letní opravy silnic

Léto je na samém vrcholu a to stejné platí i o letních stavbách, které probíhají na krajských silnicích. Královéhradecký kraj letos do oprav silnic II. a III. tříd investuje rekordní jednu miliardu korun, a opravy se proto dotknou většiny míst v regionu. Všechny informace o uzavírkách a objízdných trasách najdete na webových stránkách SÚS Královéhradeckého kraje.

1.8.2017

Vodní záchranáři na Rozkoši

Letní sezona běží v plném proudu a akčně začala i pro vodní záchranáře na přehradní nádrži Rozkoš u České Skalice. Záchranáři za sebou mají už několik ostrých zásahů. Utonutí je v České republice druhou nejčastější příčinou náhlé smrti po dopravních nehodách. Z tohoto pohledu je činnost Vodní záchranné služby na velkých vodních plochách zcela nezastupitelná a nenahraditelná. Veškerou činnost přitom dělají vodní záchranáři zdarma ve svém volném čase, přesto na zcela profesionální úrovni. V letošním roce historicky poprvé finančně podpořil Vodní záchrannou službu ČČK Náchod i Královéhradecký kraj. Podívejte se na video.