Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKraj a volené orgányTiskové centrumKraj v médiích

Kraj v médiích


Krajské TV vysílání v nemocnicích; www.zonetv.cz


Nejnovější reportáže

19.12.2016

Gayerova a Vrbenského kasárna

Královéhradecký kraj plánuje rozsáhlou rekonstrukci areálu Gayerových a Vrbenského kasáren v centru Hradce Králové. Vzniknout zde má moderní muzejní expozice, zázemí pro bádání i prostor pro kulturní akce.

Publikoval: Michal Friček

Celý článek

VIDEO: Gayerova a Vrbenského kasárna

16.12.2016

Nová přístavba ozdravovny

Přestavěná ozdravovna v Novém Nemojově u Dvora Králové nad Labem byla slavnostně uvedena do provozu. Zbourání staré přístavby a výstavba nové vyřešila nedostatek prostorů a jejich špatné uspořádání. Investice byla hrazena z prostředků, které kraj získal prodejem nepotřebného majetku ve veřejné dražbě.

Publikoval: Michal Friček

Celý článek

Nová přístavba ozdravovny slouží dětem

25.11.2016

GMU HK otevřena

Jeden z hlavních kulturních stánků v Hradci Králové se ve čtvrtek 24. listopadu otevřela pro veřejnost. Galerie moderního umění na Velkém náměstí byla kvůli nákladné rekonstrukci nepřístupná déle než dva a čtvrt roku. V péči stavařů a následně i památkářů byla od konce července roku 2014. Obnova pozdně secesní budovy někdejšího Záložního úvěrového ústavu stála 126 milionů korun.

Publikoval: Dan Lechmann

Celý článek

GMU HK otevřena

16.11.2016

Nový hejtman

Královéhradecký kraj už zná jméno nového hejtmana. Na ustavujícím zastupitelstvu se jím stal Jiří Štěpán, dosavadní proděkan Filozofické fakulty UHK nahradí po 8 letech Lubomíra France. Podívejte se na reportáž.

Publikoval: Dan Lechmann

Celý článek

Nový hejtman

19.9.2016

Dožínky, den druhý

Hlavní program Královéhradeckých krajských dožínek připadal na sobotu. Ani letos nechyběl slavnostní průvod, Den slovenské kultury nebo oceňování úspěšných zemědělců a potravinářů. Návštěvnost byla v řádu desetitisíců.

Publikoval: Michal Friček

Celý článek

Dožínky, den druhý