Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKraj a volené orgányTiskové centrumKraj v médiích

Kraj v médiích


Krajské TV vysílání v nemocnicích; www.zonetv.cz


Nejnovější reportáže

19. 5. 2017

Automobileum 2017

Celorepubliková dopravní soutěž zaměřená na středoškolské studenty automobilních oborů se konala od středy do čtvrtka na hradeckém polygonu. Zastoupení zde měly všechny kraje s výjimkou hlavního města. Prvenství v soutěži družstev získal Královéhradecký kraj. Mezi jednotlivci zvítězil Petr Kavan ze Střední školy technické a řemeslné v Novém Bydžově.

Publikoval: Michal Friček

Celý článek

Automobileum 2017

11. 5. 2017

Rozkoš RESCUE 2017

Téměř 40 týmů z celého Česka i Slovenska se o uplynulém prodlouženém víkendu zúčastnilo v areálu kempu u přehradní nádrže Rozkoš cvičení pro záchranáře s názvem Rozkoš RESCUE 2017. Organizátoři připravili pro mladé záchranáře desítky simulací reálných výjezdů. Zachraňovalo se nejen na souši, ale i na vodní hladině. Přestože se nejednalo o reálné akce, tak se mladí záchranáři pustili do akcí s plným nasazením. Akci organizuje Vodní záchranná služba ČČK Náchod a další složky. Cvičení záchranářů se uskutečnilo pod záštitou náměstka hejtmana Královéhradeckého kraje pro zdravotnictví Aleše Cabicara.

Publikoval: Dan Lechmann

Celý článek

Rozkoš RESCUE 2017

9. 5. 2017

Den kraje 2017

Pivovarské náměstí v Hradci Králové hostilo v pondělí 8. května tradiční akci s názvem Den kraje. Hejtman Královéhradeckého kraje, ředitelka Krajského úřadu a krajští ředitelé složek Integrovaného záchranného systému (IZS) při slavnostním nástupu předali krajská i resortní ocenění.

Publikoval: Michal Friček

Celý článek

Den kraje 2017

9. 5. 2017

Zemědělský den v Sověticích

Ve středisku Sovětice, které patří Zemědělské akciové společnosti Mžany, se dnes dopoledne konal osmý ročník Zemědělského dne. Akce se zúčastnil ministr zemědělství Marian Jurečka a také mimořádný a zplnomocněný velvyslanec republiky Kazachstán Serzhan Abdykarimov.

Publikoval: Michal Friček

Celý článek

Zemědělský den v Sověticích

5. 5. 2017

Ministryně Valachová navštívila kraj

Prohlídky Základní školy a Mateřské školy při Fakultní nemocnici Hradec Králové, návštěva Fotbalové akademie FC Hradec Králové, Tenis-centra DTJ Hradec Králové, ale i beseda se studenty a jednání s rektorem Univerzity Hradec Králové. To byly body programu návštěvy ministryně školství, mládeže a tělovýchovy paní Kateřiny Valachové v Královéhradeckém kraji. Průvodce jí dělal hejtman Jiří Štěpán.

Publikoval: Michal Friček

Celý článek

Ministryně Valachová navštívila kraj