Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadCestovní ruch

Cestovní ruch

15. 8. 2017

IX. ročník konference na podporu regionálního cestovního ruchu v Královéhradeckém kraji Živé kulturní dědictví kraje a jeho využití v cestovním ruchu

Konference je určena pro pracovníky měst a obcí, pracovníky informačních turistických center, pracovníky muzeí, organizátory folklorních akcí a zástupce neziskových organizací.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

11. 7. 2017

Press trip novinářů ze Slovenska v Královéhradeckém kraji

Slovenští turisté projevují čím dál větší zájem o dovolenou v České republice, proto Královéhradecký kraj ve spolupráci s agenturou CzechTourism uspořádal press trip pro novináře ze Slovenska. Press trip byl zaměřen na téma Baroko a byl uspořádán ve dnech 6. – 8. 7. 2017. Během třech dnů navštívili novináři okolí Nového Města nad Metují, Broumovsko, Lázně Velichovky a zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

4. 7. 2017

Soutěž o excelentní destinaci EDEN 2017

Agentura CzechTourism ve spolupráci s Evropskou Komisí vyhlašuje další ročník soutěže o novou excelentní destinaci. V rámci evropského projektu EDEN budou letos soutěžit destinace, které se zaměřují na kulturní turismus.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

24. 4. 2017

Výzva pivovarům

Vážení milovníci pěnivého moku, pivovarníci. Královéhradecký kraj spolu s destinační společností Východní Čechy připravuje novou mapu pivovarů východních Čech, která bude sloužit žíznivým turistům k orientaci při putování za dobrým pivem v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

11. 4. 2017

Královéhradecký kraj je regionem s nejlepším turistickým webem

Na slavnostním vyhlášení celostátního kola soutěže Zlatý erb sklidil významný úspěch také Královéhradecký kraj. Zvítězil v kategorii regionálních turistických portálů. Web spravuje úsek cestovního ruchu krajského úřadu.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

25. 11. 2016

Seminář Jak dále rozvíjet cestovní ruch v Královéhradeckém kraji

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje a Královéhradecký kraj si Vás dovolují pozvat na seminář „Jak dále rozvíjet cestovní ruch v Královéhradeckém kraji“.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

5. 10. 2016

VIII. ročník konference na podporu regionálního cestovního ruchu Královéhradeckého kraje - Turistika a životní prostředí kraje

Konference je určena pro zástupce měst a obcí, pracovníky informačních turistických center, muzeí, chráněných krajinných oblastí a neziskových organizací. Záštitu nad konferencí převzal hejtman Královéhradeckého kraje.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

20. 7. 2016

Královéhradecký kraj navštívili novináři ze Slovenska

Delegaci tří slovenských novinářů a jedné zástupkyně slovenské cestovní kanceláře hostil Královéhradecký kraj v rámci press tripu zaměřeného na Labskou stezku.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

20. 7. 2016

Do našeho kraje zavítali polští novináři

Na neděli 19. června 2016 připravil Královéhradecký kraj zajímavý program pro polské novináře v rámci třídenního presstripu, který se nesl v duchu tématu „Jak chutnají Východní Čechy“.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

10. 5. 2016

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ HOSTIL PRESS – TRIP DÁNSKÝCH NOVINÁŘŮ

Stále více turistů ze Skandinávie zaznamenává za poslední dobu Královéhradecký kraj. Podle statistik se například návštěvníci ze severského Dánska vyšplhali až na pátou příčku v zahraničním příjezdovém cestovním ruchu. Předběhli je pouze blízcí sousedé ze Slovenska, Německa a Polska a také věční turisté s karavany, Holanďané.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek