Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadCestovní ruch

Cestovní ruch

26.5.2015

Dotační program Podpora obnovy a rozvoje venkova v roce 2015

Cílem podprogramu je formou dotace podpořit obnovu a rozvoj venkovských obcí. Podprogram předpokládá participaci obyvatel venkova, občanských spolků a sdružení při obnově jejich obce v souladu s místními tradicemi. Příjemci podpory jsou vymezeni a specifikováni pro jednotlivé dotační tituly zvlášť. Obecně se však jedná o obce či svazky obcí.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

21.5.2015

Česko hledá znovu svou excelentní destinaci

Česká republika už popáté vybírá svou excelentní destinaci. Letošním tématem prestižního evropského projektu European Destination of Excellence, jehož cílem je zviditelnění méně známých turistických lokalit, je cestovní ruch a lokální gastronomie.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

19.5.2015

Nabídka stáže na pozici Pracovník turistického informačního centra HK

Jedná se o pozici Pracovník turistického informačního centra v Hradci Králové s nástupem 15. 6. 2015. Termín uzavření přihlášek je již 24. 5. 2015.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

19.5.2015

Královéhradecký kraj se prezentoval v polském městě Opole

Ve dnech 15.5. – 17.5.2015 se na hlavním náměstí v polském městě Opole konal mezinárodní veletrh cestovního ruchu Targi Turystyki, na kterém se prezentoval Královéhradecký kraj spolu s TVÚ Hradecko a TVÚ Orlické hory a Podorlicko.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

27.4.2015

Co takhle překlad do francouzského jazyka?

V rámci vznikajícího projektu je možné získat francouzský překlad! Stačí se zapojit do spolupráce a ubytovat u sebe francouzského studenta, který mluví českým jazykem, jelikož se ho učí a již absolvoval certifikovanou zkoušku.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

14.4.2015

Královéhradecký kraj se prezentoval v Bratislavě

Dne 9. 4. 2015 se na českém velvyslanectví v Bratislavě uskutečnila tisková konference, na které Královéhradecký kraj se svými partnery prezentoval 37 slovenským novinářům turistickou nabídku a novinky v cestovním ruchu v kraji.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

7.4.2015

MŽP dá 50 milionů na rozvoj pro obce v národních parcích

Praha, 31. března 2015 - Ministerstvo životního prostředí dnes otvírá dotační program pro obce a správy národních parků na podporu rozvoje infrastruktury, environmentálního vzdělávání, ekologické dopravy apod. Letos mají zájemci o dotaci k dispozici celkem 50 milionů Kč.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

1.4.2015

Královéhradecký kraj na březnových veletrzích cestovního ruchu

Královéhradecký kraj se v březnu prezentoval na domácím veletrhu Infotour a cykloturistika v Hradci Králové, na ostravském Dovolená, Region a Lázeňství, na jablonecké výstavě Euroregion tour a též na pražském veletrhu cyklistiky For bikes.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

24.3.2015

Seminář Trenér kvality I. stupně Českého systému kvality služeb

seminář se bude konat v Hradci Králové 21. a 22. 4. 2015 Témata semináře: Management kvality, Vize organizace, Zásady péče o kvalitu, Komunikace, Standardy poskytovaných služeb, Práce se stížnostmi a připomínkami.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

18.3.2015

Konference DESTINAČNÍ MANAGEMENT A ROZVOJ CESTOVNÍHO RUCHU V REGIONECH

Společnost pro destinační management Broumovska o. p. s. Vás srdečně zve na regionální konferenci cestovního ruchu, která se uskuteční v úterý 19. 5. 2015 od 14:00 hodin areál benediktinského Kláštera v Broumově - multifunkční sál v klášterní zahradě.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek