Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadCestovní ruch

Cestovní ruch

26.3.2014

Otevřete letošní cyklosezónu spanilou jízdou na Kuks

Na cyklostezce z Hradce Králové k baroknímu hospitalu v Kuksu, která je součástí mezinárodní Labské stezky, se to díky mírné zimě cyklisty hemží i během zimních měsíců. My vás ale 4. dubna zveme na oficiální zahájení letošní cyklosezóny.

Publikoval: Martina Götzová

Celý článek

25.3.2014

EuroregionTour 2014 Jablonec nad Nisou

Ve dnech 20. – 22. 3. 2014 se v prostorách jabloneckého Eurocentra konal již 14. ročník veletrhu Euroregiontour Jablonec nad Nisou. Každým rokem se veletrh rozrůstá a získává na popularitě jak u vystavovatelů, tak zejména u návštěvníků z Libereckého kraje, kterých v tomto roce přišlo cca 4800. Rostoucí oblibě napomáhá i skutečnost že tento veletrh nemá v severních Čechách prakticky žádnou konkurenci.

Publikoval: Ing. Hana Košťálová

Celý článek

3.3.2014

Královéhradecký kraj uspěl v anketě "Kraj mého srdce"

Vydavatelství KAM po Česku a výstavní společnost Incheba Praha zorganizovaly v uplynulých měsících na internetu II. ročník ankety „Kraj mého srdce“. Celkem v anketě hlasovalo v sedmi kategoriích 11 291 osob a přidělovalo svůj hlas jednotlivým krajům. Vítězové byli slavnostně vyhlášeni v doprovodném programu zahajovacího dne veletrhu Holiday World 2014 v Praze. Ze sedmi prvních cen si po dvou vítězstvích odnesly kraje Jihočeský, Liberecký a Jihomoravský, jednu trofej získala Praha. Na pomyslných stupních vítězů stanuly také kraje Moravskoslezský, Královéhradecký, Olomoucký a kraj Vysočina. Záštitu nad akcí převzala Asociace krajů ČR a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

Publikoval: Petr Kamenický

Celý článek

diplom KHK

28.2.2014

Vysílání pořadů o Královéhradeckém kraji v americké televizi

Díky spolupráci Královéhradeckého kraje a česko-americké televize Čzech American TV byly v lednu v USA odvysílány dva pořady o Královéhradeckém kraji. Jednalo se o Špindlerův Mlýn spolu s Krkonošským národním parkem a Dvůr Králové nad Labem. Pořady můžete shlédnout i Vy na www.catvusa.com v sekci Video Archives – Complete Broadcasts.

Publikoval: Petr Kamenický

Celý článek

14.1.2014

Národní program podpory cestovního ruchu pro rok 2014

Rok 2014 - Podprogram Cestování dostupné všem

Publikoval: Petr Kamenický

Celý článek

9.8.2013

Mapa pro osoby se sníženou schopností pohybu

Královéhradecký kraj tímto oslovuje všechny potenciální zájemce z řad provozovatelů turistických objektů, kteří mají zájem být uvedeni na mapě pro osoby se sníženou schopností pohybu.

Publikoval: Petr Kamenický

Celý článek

8.7.2013

Letní Hradecko hlásí: připraveni

Destinační management Hradecko připravil v polovině června press trip neboli výlet pro novináře, aby se pochlubil, co všechno může blízké okolí Hradce Králové turistům nabídnout.

Publikoval: Petr Kamenický

Celý článek

Letní Hradecko hlásí: připraveni

3.6.2013

Konference LABSKÁ CYKLOTRASA

– od pramene k moři – napříč Evropou – bez bariér / 17-18.9.2013

Publikoval: Lucie Hučíková

Celý článek

27.5.2013

OCENĚNÍ PRO KRAJ

Královéhradecký kraj získal 2. cenu v rámci soutěže Tourmap

Publikoval: Petr Kamenický

Celý článek

OCENĚNÍ PRO KRAJ