Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadKontakty, organizační strukturaOrganizační strukturaTelefonní seznam

Telefonní seznam zaměstnanců a zastupitelů

  • Telefonní číslo ústředny krajského úřadu: 495 817 111
  • Informační centrum krajského úřadu: 495 817 842 - 4
  • 24 hodinová povodňová služba zabezpečovaná odborem ZP: 736 521 907
  • krizový štáb (pouze v případě svolání štábu): 725 082 415

Telefonní seznam ke stažení:

csv Telefonní seznam zaměstnanců a zastupitelů - k 21.8.2014 (csv, 88 kB, 21.8.2014 11:28)
Telefonní seznam je v textovém formátu CSV - text oddělený středníkem, kódování Windows 1250. Můžete ho načíst pomocí MS Excel, nebo použít pro import do databáze.

Červený / zelený / žlutý puntík (//) před jménem zaměstnance označuje jeho přítomnost / nepřítomnost na pracovišti / práci z domova. Přítomnost není uváděna u zastupitelů a zaměstnanců Správy nemovitostí. Údaje o přítomnosti na pracovišti jsou aktualizovány každých 5 minut.

Kliknutím na číslo kanceláře se zobrazí plán budovy s vyznačením umístění kanceláře. Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou.

Provoz úřadu - úřední hodiny podle Vámi domluvené schùzky

Sídlo, další kontaktní informace

Vyhledávání

Podle jména nebo telefonu: Podle odboru:

Telefonní seznam

ředitelka

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
  Křečková Ivana JUDr. zástup ředitelka 1a-N4.119 495 817 280
Bílová Zuzana Mgr.   tajemnice ředitelky Krajského úřadu 1a-N4.119 495 817 300

KH - odbor kancelář hejtmana

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Matějovská Zuzana Mgr. zástup vedoucí odboru kancelář hejtmana 1a-N5.118 495 817 224
Brát Michal Bc.   tajemník hejtmana 1a-N5.105 495 817 503
Černá Kateřina   referentka 1a-N5.105 495 817 532
Fišerová Blanka   sekretářka 1a-N5.118 495 817 222
Gutwirthová Julie Mgr. Ing.   právnička 4a-N3.411 495 817 380
Krátká Ivana Bc.   asistentka 1a-N5.102 495 817 205
Popelka Břetislav   řidič 1a-P2.106 495 817 536
Příhoda René Mgr.   delegát společného stálého zastoupení krajů při Evropské unii 1a-N5.105
Teplá Petra Ing.   ekonomka odvětví - kapitola18,finanční dary poskytované radou kraje 1a-N5.102 495 817 352
Tomková Ivana   oddělení sekretariátu hejtmana 9-N3.924 495 817 354
Škrýbová Iveta   referentka 1a-N5.118 495 817 533
oddělení asistentů
Dušková Radka Bc. zástup vedoucí oddělení, asistentka člena rady pana Josefa Dvořáka 9-N3.919 495 817 565
Csiszárová Lenka   asistentka člena rady pana PaedDr. Josefa Lukáška 1a-N3.104 495 817 251
Drábková Věra Ing. DiS.   asistentka 2. náměstka hejtmana pana Ing. Karla Janečka 9-N3.922 495 817 442
Černá Iveta   asistentka 1. náměstka hejtmana pana RSDr. Ing. Otakara Rumla 9-N3.902 495 817 333
Janečková Andresová Kamila Mgr.   asistentka členky rady paní Mgr. Táni Šormové 1a-N3.102 495 817 367
Janečková Lydie Mgr.   asistentka člena rady pana Ing. Josefa Táborského 9-N3.920 495 817 215
Nováková Soňa   asistentka členky rady paní PharmDr. Jany Třešňákové 9-N3.903 495 817 474
Novotná Květoslava Bc.   asistentka člena rady pana Ing. Jana Tippnera 1a-N3.119 495 817 324
oddělení tiskové
Friček Michal Mgr.   public relations, prezentační materiály, užívání znaku a loga kraje 1a-N5.103 495 817 207
Götzová Martina Mgr.   referentka tiskového oddělení 1a-N5.103 495 817 203
oddělení krizového řízení
Jonák Jaroslav JUDr. zástup vedoucí oddělení 1a-N4.101 495 817 202
Jánská Jarmila Bc.   PO a krizové situace u příspěvkových organizací zřizovaných KHK a KÚ KHK, BOZP 1a-N4.103 495 817 417
Mareš Jan Ing.   agenda bezpečnostních rad, krizových štábů, IZS, krizové plány, analýza rizik 1a-N4.104 495 817 201
Skopal Alexandr Ing.   zajišťování připravenosti kraje na řešení krizových situací ve vojenské oblasti, zpracování dílčího plánu obrany 1a-N4.104 495 817 211
Zapalač Marian   zpracovávání hospodářských opatření pro krizové stavy, regulační opatření, plán nezbytných dodávek 1a-N4.105 495 817 510

KR - odbor kancelář ředitele

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Košťál Libor Mgr. MBA zástup vedoucí odboru 1a-N4.121 495 817 299
Kovaříková Yvona   asistentka odboru 1a-N4.120 495 817 304
personální oddělení
Kutíková Iva Ing. zástup vedoucí oddělení 1a-N2.101 495 817 314
Cihlářová Zdeňka   personální a mzdová agenda 1a-N2.103 495 817 305
Hrubešová Milena   rozpočet platy zaměstnanců, rozpočet odměny zastupitelů 1a-N2.102 495 817 378
Pokorná Hana   personální a mzdová agenda 1a-N2.103 495 817 308
Prokopová Alena   vzdělávání, výběrová řízení 1a-N2.102 495 817 301
oddělení hospodářské správy
Hylmar Petr Ing. zástup vedoucí oddělení hospodářské správy krajského úřadu 4b-P1.422 495 817 302
Cimprichová Eva   chod podatelny 10-P1.1013 495 817 337
Grohová Barbora   provozní pracovnice (podatelna) 10-P1.1013 495 817 385
Jirásková Hana   ekonomka, rozpočet kapitoly 19-provoz krajského úřadu, výběrová řízení 4b-P1.420 495 817 307
Machek Jan   údržbář 4b-P2.407 495 817 117
Malíř Miroslav   organizace a řízení autoprovozu, řidič 4b-P1.422 495 817 535
Molitorová Petra   evidence majetku, evidence knižního fondu KÚ, reprefond pro odbory, pokladna drobného vydání 4b-P1.421 495 817 384
Novotný Jan   údržbář 4b-P2.407 495 817 118
Scháněl Josef   řidič 1a-P2.106 495 817 534
Studený Luboš   údržba 4b-P2.407 495 817 118
Szalacsi Michal   řidič 1a-P2.106 495 817 537
Tomášková Stanislava   chod podatelny 10-P1.1013 495 817 306
Turková Květuše   referentka 4b-P1.421 495 817 303
Zemanová Hana   likvidace faktur, objednávky, evidence majetku, inventarizace 4b-P1.420 495 817 383
Šustrová Marta   pokladna, kopírování 10-P1.1018 495 817 382
oddělení informační centrum
Rychterová Pavla zástup vedoucí oddělení 10-P1.1031 495 817 842
Beranová Lenka   recepce, informovanost návštěvníků úřadu, evidence zasedacích místností 10-P1.1008 495 817 115
Nekovářová Irena Bc.   referentka 10-P1.1031 495 817 843
oddělení informatiky
Kořínek Martin Ing. Ph.D. zástup vedoucí oddělení 4b-N4.403 495 817 540
Hásek Jindřich   správa PC a aplikací, podpora koncových uživatelů v oblasti výpočetní techniky 4b-N4.404 495 817 148
Hejnyšová Iva Ing.   správce internetu a intranetu 4b-N4.405 495 817 147
Holas Jiří Ing.   správce GIS 4b-N4.405 495 817 144
Hrubeš Martin Ing.   správa serverů, bezpečnost a integrita dat 4b-N4.401 495 817 598
Kočárník Jiří Ing.   informatik 4b-N4.405 495 817 182
Luňáčková Naděžda   podpora koncových uživatelů v oblasti výpočetní techniky, asistenční činnosti 4b-N4.404 495 817 142
Martinková Alice Ing.   správce GIS 4b-N4.405 495 817 597
Souček Jaroslav Ing.   informatik 4b-N4.404 495 817 145
Šlechta Roman   správa PC a aplikací, podpora koncových uživatelů v oblasti výpočetní techniky 4b-N4.404 495 817 143
úsek projektů a síťové infrastruktury
Pecold Bohumil Ing. zástup vedoucí úseku 4b-N4.402 495 817 140
Holý Vladimír Ing.   lokální počítačové sítě 4b-N4.401 495 817 596
Kocman Vítězslav Bc.   lokální počítačové sítě 4b-N4.401 495 817 141
Kolek Jan   správce počítačových aplikací ( SAS, ekonomický a mzdový systém aj.) 4b-N4.401 495 817 146

VZ - odbor vnitra a krajský živnostenský úřad

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Vrba Miroslav Ing. MPA zástup vedoucí odboru 4a-N3.401 495 817 130
Šafusová Ludmila   asistentka 4a-N3.402 495 817 132
oddělení vnitřní správy
Blažková Štěpánka Mgr. zástup vedoucí oddělení 4a-P1.406 495 817 150
Drábková Hana   správní činnosti na úseku EO, OP a CD - odvolací řízení, metodika, kontrola, vedení registru ZSPO a DSO, veřejné sbírky 4a-P1.403 495 817 169
Dymešová Miloslava   "přestupky - odvolací řízení, metodika, kontrola; volby" 4a-P1.404 495 817 152
Černá Miloslava Mgr.   matriční a státoobčanská agenda, metodika, kontrola 4a-P1.402 495 817 438
Freyvaldová Jana   péče o spisovnu, evidence razítek, editace úřední desky 4a-P1.405 495 817 139
Hrubá Irena   přestupky - odvolací řízení, metodika, kontrola 4a-P1.405 495 817 162
Nosková Daria   "správní činnosti (EO, OP, CD) - odvolací řízení, metodika, kontrola; volby" 4a-P1.404 495 817 154
Novotná Petra   "matriční a státoobčanská agenda, metodika, kontrola;volby" 4a-P1.402 495 817 155
Soukupová Zdenka   matriční a státoobčanská agenda, metodika, kontrola 4a-P1.401 495 817 456
Šebková Jana Mgr.   právnička 4a-P1.401 495 817 441
Štěpánková Lenka Bc.   matriční a státoobčanská agenda, metodika, kontrola 4a-P1.403 495 817 439
oddělení legislativní a právní
Adámek Petr Mgr. zástup vedoucí oddělení 4a-N3.410 495 817 199
Fáberová Kateřina   referentka 4a-N3.403 495 817 131
Felzmannová Martina Mgr.   právnička 4a-N3.411 495 817 121
Sirová Hana   referentka 4a-N3.403 495 817 122
Tunová Ida Mgr.   právnička 4a-N3.411 495 817 124
oddělení organizační
Dus Rudolf Bc. zástup vedoucí oddělení 9-N3.924 495 817 200
Javůrková Lucie Ing.   referentka 1a-N3.117 495 817 363
Klimešová Michaela   komplexní zabezpečování schůzí Rady Královéhradeckého kraje 4a-N3.402 495 817 355
Nesvačilová Ivana   komplexní zabezpečování zasedání Zastupitelstva Královéhradeckého kraje 4a-N3.404 495 817 350
Olšáková Andrea Mgr.   komplexní zabezpečování schůzí Rady Královéhradeckého kraje 4a-N3.404 495 817 136
oddělení stížnosti a dozoru obcí
Koukalová Alena Mgr. zástup vedoucí oddělení 4b-N1.420 495 817 309
Hlavová Miroslava   dozor obcí, kontrolní činnost 4b-N1.419 495 817 472
Kučera Vladimír Mgr.   právník oddělení stížností a dozoru obcí 4b-N1.419 495 817 585
Macháčková Jana Bc.   stížnosti, petice, ombudsman 4b-N1.419 495 817 126
oddělení krajský živnostenský úřad
Dušák Jiří Ing. zástup vedoucí oddělení 4a-P1.407 495 817 400
Dufková Eva Ing.   živnostenské podnikání 1a-P1.102 495 817 403
Frech Zdeněk   živnostenské podnikání 1a-P1.102 495 817 401
Zadrobílek Miloš Bc.   živnostenské podnikání 1a-P1.102 495 817 404
oddělení majetkové
Sykáček Ondřej Mgr. zástup vedoucí oddělení 4a-N3.414 495 817 125
Bašová Lucie   referentka -nájmy bytů a nebytových prostor 4b-N3.418 495 817 511
Horáčková Pavla Bc.   referentka - oblast silnic 4b-N3.419 495 817 519
Jägrová Hana   referentka - oblast silnic 4b-N3.419 495 817 513
Kadavá Zdeňka   referentka - veřejné sbírky, pokutové bloky 4a-N3.413 495 817 508
Kopáčková Renata Ing.   referentka - správa pojištění 4b-N3.418 495 817 515
Kosťová Radomila   referentka - oblast silnic, pozemkové úpravy 4b-N3.419 495 817 514
Mrkvičková Jana   referentka - místní poplatky, vymáhání pohledávek 4a-N3.413 495 817 220
Opočenská Hana Ing.   referentka - evidence majetku 4a-N3.412 702 209 321
Podhorný Jindřich Ing.   referent - správa majetku 4a-N3.412 495 817 156
Roman Miloslav Ing.   referent - oblast zdravotnictví 4a-N3.405 495 817 170
Toušová Alena   referent - oblast školství, sociální, kultury 4a-N3.412 495 817 516
Vetterlová Michaela Mgr.   právnička 4a-N3.405 495 817 451
Zdeněk Robin Mgr.   právník 4a-N3.414 495 817 123

EK - odbor ekonomický

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Soběslav Vladimír Ing. zástup vedoucí odboru 1a-N2.119 495 817 160
Pultrová Martina   asistentka vedoucího ekonomického odboru 1a-N2.118 495 817 164
oddělení rozpočtu a financování
Kopřivová Věra zástup vedoucí oddělení 4a-N2.405 495 817 161
Kebortová Monika Bc.   správce rozpočtu z hlediska předběžné a průběžné řídící kontroly 4a-N2.406 495 817 165
Panušová Květuše Bc.   správce rozpočtu z hlediska předběžné a průběžné řídící kontroly, financování projektů z EU 4a-N2.407 495 817 490
Satrapová Aneta Bc.   správce rozpočtu z hlediska předběžné a průběžné řídící kontroly 4a-N2.407 495 817 496
Schejbalová Marie   správce rozpočtu z hlediska předběžné a průběžné řídící kontroly 4a-N2.406 495 817 157
Volfová Hana Ing.   sestavování rozpočtu organizce a rozborová činnost 4a-N2.405 495 817 252
oddělení účetní evidence
Králová Irena Ing. zástup vedoucí oddělení 4a-N2.403 495 817 163
Jozífová Jitka   účetní, sociální fond, valutová pokladna, majetek 4a-N2.402 495 817 159
Morávková Jitka   účetní, financování projektů z EU 4a-N2.402 495 817 371
Nováková Viktorija   účetní, platební styk s peněžními ústavy 4a-N2.404 495 817 339
Pešková Jaroslava   hlavní účetní, účtování dotací a příjmů, sestavení finančních a účetních výkazů 4a-N2.402 495 817 414
Půlpánová Romana   účetní, platební styk s peněžními ústavy 4a-N2.402 495 817 166
Tomková Jarmila   účetní, výdajová pokladna, mzdy 4a-N2.401 495 817 168
Vanický Luděk Ing.   daňový specialista, metodik 4a-N2.403 495 817 138
oddělení výkaznictví a financování obcí
Zilvar Milan Ing. zástup vedoucí oddělení 1a-N2.104 495 817 228
Cejnarová Jana   sběr účetních a finančních výkazů obcí, jejich kontrola, metodická odborná činnost vůči obcím 1a-N2.121 495 817 335
Černá Renata   sběr účetních a finančních výkazů obcí jejich kontrola, metodická a odborná činnost vůči obcím 1a-N2.104 495 817 466
Myšáková Irena   sběr účetních a finančních výkazů obcí jejich kontrola, metodická a odborná činnost vůči obcím 1a-N2.105 495 817 491
Pešková Lenka Mgr.   metodička jednotné účetní analytiky příspěvkových organizací 1a-N2.121 495 817 448
Pršalová Veronika DiS.   financování sociálních agend, finanční vypořádání, sběr účetních a finančních výkazů obcí, jejich kontrola 1a-N2.120 495 817 338
Vaňková Věra Bc.   financování obcí, finanční vypořádání 1a-N2.120 495 817 507
Šímová Marie   sběr účetních a finančních výkazů obcí jejich kontrola, metodická a odborná činnost vůči obcím 1a-N2.105 495 817 488
oddělení metodiky a kontroly
Holenda Richard zástup vedoucí oddělení, veřejnosprávní kontrola evropských grantů (OPVK, FM/EHP Norsko, SROP), dotací 4b-N1.437 495 817 287
Ehlová Zuzana   veřejnosprávní kontrola evropských grantů (OPVK, FM/EHP Norsko, SROP), dotací 4b-N1.436 495 817 582
Jelínek Milan Ing.   veřejnosprávní kontrola dotací, evropských grantů (OPVK) 4b-N1.438 495 817 525
Michálková Šárka Bc.   veřejnosprávní kontrola evropských grantů (OPVK, FM/EHP Norsko, SROP), dotací 4b-N1.436 495 817 487
Podhajský Tomáš DiS.   veřejnosprávní kontrola evropských grantů (OPVK, FM/EHP Norsko, SROP), dotací 4b-N1.438 495 817 588
Vojtěchová Hana Mgr.   veřejnosprávní kontrola evropských grantů (OPVK, FM/EHP Norsko, SROP), dotací 4b-N1.438 495 817 379
úsek kontroly obcí a analýz
Meliš Jaroslav zástup vedoucí úseku 1a-P1.101 495 817 435
Bašová Kamila Mgr.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách,vymáhání pokut DP-NA.24 495 817 617
Fejková Markéta   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje 1a-N1.118
Gilková Věra   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách, vymáhání pokut 1a-N1.118 495 817 206
Hrivňáková Světlana   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách, vymáhání pokut 1a-N1.118 737 999 877
Jančová Monika Ing.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách, vymáhání pokut 1a-N1.118 495 817 589
Lorencová Renata   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje 1a-N1.118
Machačová Jaroslava Bc.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách,vymáhání pokut DP-NA.24 495 817 616
Marková Ivana   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách, vymáhání pokut DP-NA.22 495 817 614
Minářová Jana Ing.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje 1a-N1.118 702 065 928
Naglová Naďa   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách, vymáhání pokut DP-NA.22 495 817 615
Sedláčková Lenka Ing.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách, vymáhání pokut 1a-N1.118 495 817 227
Součková Danuše   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách, vymáhání pokut 1a-N1.118 736 521 914
Střelečková Gabriela Ing.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje 1a-N1.118 495 817 586
Valešová Denisa   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách, vymáhání pokut 1a-N1.118 495 817 517
Šábrtová Šárka   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, zákon o loteriích a jiných hrách, vymáhání pokut 1a-N1.118 601 375 644

ZP - odbor životního prostředí a zemědělství

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Krejzlík Miroslav RNDr. zástup vedoucí odboru 9-P1.904 495 817 190
oddělení vodního hospodářství
Štorek Zdeněk Ing. zástup vedoucí oddělení vodního hospodářství 1a-P1.103 495 817 194
Chlápek Miloslav Ing.   vodní hospodářství, sanace, geologie 1a-P1.104 495 817 185
Fibichová Marie Ing.   vodní hospodářství, kanalizace, odpadní vody, závadné látky 1a-P1.105 495 817 421
Kalousková Ida Bc.   vodní hospodářství, odvolací agenda 1a-N1.102 495 817 587
Merunka Pavel Ing. Ph.D.   vodní hospodářství, kanalizace, odpadní vody, závadné látky 1a-P1.105 495 817 422
Pechar Jiří   referent 1a-P1.103 495 817 293
Valterová Eva Ing.   vodní hospodářství, hraniční vody, povodně, vodní nádrže 1a-P1.104 495 817 189
oddělení technické ochrany životního prostředí
Morávek Tomáš Ing. zástup vedoucí oddělení 1a-N1.102 495 817 425
Brátová Pavlína Bc.   technická ochrana životního prostředí / ochrana ovzduší, chemické látky 4a-N1.413 495 817 291
Jarošová Eva Ing.   technická ochrana životního prostředí, ochrana ovzduší 4a-N1.413 495 817 292
Leden Milan Ing.   technická ochrana životního prostředí / odpadové hospodářství / 1a-N1.101 495 817 197
Letková Eliška Ing.   technická ochrana životního prostředí / odpadové hospodářství / 1a-N1.101 495 817 195
Příhoda Karel Mgr.   technická ochrana životního prostředí / odpadové hospodářství / 4a-N1.407 495 817 568
Rabasová Kristýna Ing.   technická ochrana životního prostředí / ochrana ovzduší, chemické látky / 4a-N1.413 495 817 192
Váňa Aleš Ing.   technická ochrana životního prostředí / odpadové hospodářství / 4a-N1.407 495 817 580
oddělení ochrany přírody a krajiny
Čejka Miloš Ing. zástup vedoucí oddělení 9-N1.907 495 817 209
Brát Josef Ing.   ochrana přírody a krajiny, CITES 4a-N1.414 495 817 567
  Kropáčková Markéta Ing.   ochrana přírody a krajiny, CITES DP-NA.16 495 817 611
Nosek Tomáš RNDr.   NATURA 2000 9-P1.901 495 817 566
Novák Aleš Ing.   NATURA 2000 9-P1.901 495 817 418
  Novák Jan   ochrana přírody a krajiny, CITES DP-NA.16 495 817 610
Peterková Lenka Mgr.   ochrana přírody a krajiny, CITES 9-P1.901 495 817 178
Zapletalová Helena Mgr.   ochrana přírody a krajiny, CITES 9-P1.901 495 817 564
oddělení zemědělství
Novák František Ing. zástup vedoucí oddělení 9-N1.907 495 817 186
Beranová Kateřina Ing.   ochrana zemědělského půdního fondu 9-N1.910 495 817 591
Klika Daniel Bc. DiS   dotace 9-N1.906 495 817 428
Marková Kateřina Ing.   lesnictví, dotace 9-N1.910 495 817 457
Solnička Karel Ing.   rybářství, myslivost 9-N1.910 495 817 198
oddělení EIA a IPPC
Veselý Richard Dr., Ing. zástup posuzování vlivů na životní prostředí - EIA a integrovaná prevence - IPPC 1a-N1.104 495 817 184
Černošek David Ing.   posuzování vlivu na životní prostředí - EIA 9-N1.906 495 817 188
Hůla Milan Ing., Mgr.   integrovaná prevence - IPPC 1a-N1.105 495 817 424
Hyšková Helena Mgr.   posuzování vlivu na životní prostředí koncepcí a územních plánů 1a-N1.104 495 817 191
Poláková Martina Ing.   odborná referentka na úseku posuzování vlivů na životní prostředí - EIA 9-N1.906 495 817 183
Tomášková Pavla Ing.   integrovaná prevence - IPPC 1a-N1.105 495 817 196
oddělení administrativní a správní
Richtr Štěpán Mgr. zástup vedoucí oddělení 1a-N1.103 495 817 521
Kliková Iva Bc.   asistenční činnosti, referentka odboru 9-P1.903 495 817 483
úsek samosprávných činností
Slavík Ondřej Ing. zástup vedoucí úseku 4a-N1.414 495 817 318
Frydrychová Iva Ing.   ekonomka 1a-N1.103 495 817 289
Loudová Ivana   stanoviska OPŽP, tajemnice výboru pro ŽP 9-P1.903 495 817 193
Svobodová Iva Mgr.   environmentální vzdělávání, výchova a osvěta 4a-N1.414 495 817 527

UP - odbor územního plánování a stavebního řádu

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Pacák Milan Ing. zástup vedoucí odboru 4b-N2.423 495 817 230
Kovandová Lenka JUDr.   právnička odboru 4b-N2.420 495 817 232
Očenášková Petra Bc.   asistentka 4b-N2.422 495 817 231
oddělení územního plánování
Háp Petr Ing. zástup vedoucí oddělení územního plánování 4b-N2.417 495 817 236
Herzog Martin   územní plánování 4b-N2.436 495 817 475
Hofmanová Pavla Bc.   územní plánování 4b-N2.416 495 817 468
Jirásková Radka Ing.   územní plánování 4b-N2.436 495 817 419
Macková Jitka Ing.   územně analytické podklady a GIS 4b-N2.416 495 817 452
Panušová Lucie Mgr.   územně analytické podklady a GIS 4b-N2.416 495 817 179
Prokopová Václava Ing.   územní plánování 4b-N2.437 495 817 235
Slánková Pavla Bc.   územní plánování, ekonomka odboru územního plánování a stavebního řádu 4b-N2.436 495 817 478
Smolová Radana Ing.   územní plánování 4b-N2.437 495 817 485
Vašková Drahoslava Bc.   referentka, koordinované stanovisko 4b-N2.437 495 817 476
oddělení stavebního řádu
Řezníčková Jana Dr. zástup vedoucí oddělení stavebního řádu 4b-N2.421 495 817 459
Fofová Taťána   administrativní a spisová pracovnice 4b-N2.422 495 817 241
Fördösová Michaela Ing.   stavební řád 4b-N2.420 495 817 471
Hušková Pavlína Ing.   stavební řád 4b-N2.418 495 817 454
Jakubec Jan Mgr.   stavební řád 4b-N2.420 495 817 464
Klofandová Dana Ing.   stavební řád 4b-N2.419 495 817 470
Kulichová Veronika Ing.   stavební řád 4b-N2.419 607 094 573
Smitková Zuzana Mgr.   stavební řád 4b-N2.418 495 817 480
Svobodová Jana Ing.   stavební řád 4b-N2.418 495 817 467

RG - odbor regionálního rozvoje, grantů a dotací

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Kudrnáčová Ivana Mgr. zástup vedoucí odboru 4c-N3.454 495 817 229
Dernerová Dana Bc.   ekonomka - kapitoly evropská integrace (13), dotační fond (48) 4c-N3.451 495 817 375
Klouzková Renáta   asistentka odboru 4c-N3.453 495 817 245
Pitrmanová Renata Ing.   správce kapitol 39 (RR), Kp. 11 (CR), Kp. 16 (KPP) 4c-N3.451 495 817 177
oddělení evropských grantů
Kavalír Pavel Mgr. zástup vedoucí oddělení evropských grantů 4c-N3.440 495 817 286
Baštová Jaroslava Bc.   implementace OP VK, finanční manažerka 4c-N3.444 495 817 281
Bernacká Pavla Bc.   implementace OP VK, finanční manažerka 4c-N3.439 495 817 129
Čechová Blanka Ing.   implementace OP VK, finanční manažerka 4c-N3.439 495 817 204
Hnátová Petra Ing.   implementace OP VK, projektová manažerka, oblast podpory 1.2 4c-N3.438 495 817 434
Hyláková Natálie Ing.   implementace OP VK, projektový manažer, oblast podpory 1.1 4c-N3.444 495 817 285
Klíma Roman Ing.   poradenství a hodnocení projektů OP Čr-PR, webmaster odboru 4c-N3.441 495 817 492
Lásková Iveta Bc.   implementace OP VK, projektová manažerka, oblast podpory 1.3 4c-N3.444 495 817 288
Líkařová Monika Mgr.   poradenství a hodnocení projektů OP Čr-PR, ESÚS 4c-N3.441 495 817 284
Pechánek Luboš Ing.   technická pomoc, poradenství a hodnocení projektů OP ČR-RR 4c-N3.443 495 817 176
Rychterová Lenka Ing.   implementace OP VK, projektová manažerka, oblast podpory 1.1 4c-N3.438 495 817 237
Skalská Iva Mgr.   implementace OP VK, finanční manažerka 4c-N3.444 495 817 274
Smejkalová Jindřiška Mgr.   implementace OPVK, projektový manažer, oblast podpory 3.2 4c-N3.439 495 817 462
Trejbalová Dagmar   implementace OP VK, finanční manažerka 4c-N3.438 495 817 283
Trojanová Jana   implementace OP VK, finanční manažerka 4c-N3.443 495 817 282
Zachariášová Alena   implementace OP VK, finanční manažerka 4c-N3.443 495 817 381
oddělení krajských dotací
Mejstřík Miroslav Ing.,Bc.,Dis. zástup vedoucí oddělení krajských dotací 4c-N3.440 495 817 174
Fodorová Renata   "dotační oblast: Program obnovy venkova; soutěž Vesnice roku" 4c-N3.449 495 817 171
Kamenický Petr Mgr.   dotační oblasti: Kultura a památková péče, Cestovní ruch, Životní prostředí a zemědělství, Inovace 4c-N3.441 495 817 256
Knotek Ondřej Bc.   "dotační oblasti: Sport a tělovýchova, Regionální rozvoj, Prevence; dotace JSDH (účel 3)" 4c-N3.442 495 817 259
Komorová Dana Mgr.   dotační oblasti: Volnočasové aktivity, Vzdělávání 4c-N3.442 495 817 273
Mazurová Andrea   "dotační oblast: Kultura a památková péče, Regionální rozvoj; dotace JSDH (účel 1 a 2)" 4c-N3.449 495 817 497
oddělení regionálního rozvoje
Rovenská Lucie Ing. zástup vedoucí oddělení regionálního rozvoje 4c-N3.450 495 817 243
Feuchter Lucie Mgr.   radonový program, MAS, DSO, pohřebnictví 4c-N3.450 495 817 486
Hučíková Lucie Mgr.   cyklokoordinátor 4c-N3.448 495 817 484
Richtr Lucie RNDr.   program rozvoje kraje, inovace 4c-N3.448 495 817 450
úsek cestovního ruchu
Kratochvílová Vlasta Ing. zástup vedoucí úseku cestovního ruchu 4c-N3.452 495 817 181
Košťálová Hana Ing.   koncepční dokumenty, prezentace, propagace 4c-N3.452 495 817 489
Stárková Petra Mgr.   odborná garantka 4c-N3.453 495 817 271
Vilímová Kateřina Ing.   Prezentace, propagace, marketing 4c-N3.452 495 817 261
Špelda Jan Ing.   webový portál CR, projekty EU, prezentace, propagace 4c-N3.442 495 817 429
oddělení kultury a památkové péče
Mertlík Pavel PhDr. zástup vedoucí oddělení kultury 4b-N3.436a 495 817 310
Baudišová Tamara PaedDr.   památková péče 4b-N3.437 495 817 311
Dioszegi Jolana Mgr.   odborná referentka kultury a památkové péče 4b-N3.437 495 817 319
Mazánková Pavlína Mgr.   odborná referentka kultury a památkové péče 4b-N3.436a 495 817 255
Smolík Milan Ing.   památková péče 4b-N3.437 495 817 458

SM - odbor školství

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Šulcová Radmila JUDr. zástup vedoucí odboru školství 4b-N1.423 495 817 254
Čiháková Jaroslava   asistentka odboru školství 4b-N1.422 495 817 369
oddělení středního a speciálního vzdělávání
Kosina Miloš Mgr. zástup vedoucí oddělení 4b-N1.417 495 817 265
Horáček Daniel Mgr.   výkazy, statistiky, výroční zpráva a DZ, školské rady 4b-N1.416 495 817 267
Klírová Jiřina Mgr.   střední školy, statistika, výroční zpráva, dlouhodobý záměr, konkurzy 4b-N1.416 495 817 263
Kosinková Alena Mgr.   dlouhodobý záměr, environmentální vzdělávání, nostrifikace 4b-N1.415 702 209 341
Němcová Jiřina   personální záležitosti, rejstřík škol a školských zařízení 4b-N1.415 495 817 315
Pozlerová Naděžda   střední školy, statistika, výroční zpráva, dlouhodobý záměr, zřizovací listiny, VVVZ 4b-N1.417 495 817 248
Struna Martin Mgr.   právník 4b-N1.415 495 817 127
Vítek Arnošt PaedDr.   školy a ŠZ pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami 4b-N1.416 495 817 268
oddělení primárního a zájmového vzdělávání
Odlová Svatava Mgr. zástup vedoucí oddělení, soutěže a přehlídky 4b-N1.421 495 817 269
Dvořák Jan Mgr.   obce, statistika, rozbory, ZŠ 4b-N1.421 495 817 372
Ferbasová Petra Bc.   obce, rejstřík škol - ZŠ, MŠ, ZUŠ a školská zařízení 4b-N1.418 495 817 212
Koďousková Věra Ing. Mgr.   soutěže a přehlídky, regionální soutěže 4a-N1.410 495 817 233
Kosová Dita Mgr.   krajská školská koordinátorka prevence 4b-N1.422 495 817 219
Lukešová Iveta Bc.   obce, MŠ, ZUŠ 4b-N1.418 495 817 216
Záviský Tomáš Mgr.   sport, volný čas, SVČ, dotační programy 4a-N1.410 495 817 257
Špráchalová Ilona Bc.   obce, školní jídelny,rozpočet sportu a volného času,financování a vyúčtování soutěží a přehlídek 4a-N1.410 495 817 242
oddělení rozpočtu škol a školských zařízení
Jarkovský Václav Ing. zástup vedoucí oddělení 4a-N1.402 495 817 244
Dědková Radka Ing.   rozpočtář,referentka pro metodiku rozpočtu - krajské subjekty 4a-N1.403 495 817 416
Kadlecová Hana   finanční kontrola, metodička, rozborová činnost 4b-N1.402 495 817 407
Kopřivová Alena   rozpočtářka - krajské a soukromé subjekty 4a-N1.403 495 817 226
Neumannová Věra   rozpočtářka - subjekty zřizované obcemi 4a-N1.401 495 817 411
Pražáková Markéta   rozpočtářka - subjekty zřizované obcemi 4a-N1.401 495 817 413
Skoupilová Dagmar Ing.   rozpočtářka - subjekty zřizované obcemi 4a-N1.401 495 817 409
Třísková Dana   rozpočtářka - financování stavebních akcí v krajském školství 4b-N1.411 495 817 262
Vaníček Jan Ing.   referent pro rozborovou činnost 4a-N1.403 495 817 225
oddělení účetní evidence škol a školských zařízení
Bednářová Taťána Bc. zástup vedoucí oddělení 4a-N1.406 495 817 249
Bartoňová Blanka Ing.   kontrolor krajských subjektů ( majetek, účetnictví, směrnice) 4a-N1.406 495 817 574
Lehká Helena   metodik účetnictví a výkaznictví krajských subjektů okresu Rychnov nad Kněžnou a Trutnov a Jičín 4a-N1.412 495 817 374
Lhotáková Jana   účetní, platební styk pro školství 4a-N1.405 495 817 277
Pozlerová Kamila   referentka pro účetnictví oddělení účetní evidence škol a školských zařízení 4a-N1.405 495 817 410
Satrapová Jana Bc.   metodik účetnictví a výkaznictví krajských subjektů okresu Hradec Králové a Náchod 4a-N1.412 495 817 264
Středová Drahomíra   metodika a kontrolní činnost v oblasti PaM, statistické výkazy 4a-N1.411 495 817 247
Syrůčková Kamila   metodika a kontrolní činnost v oblasti PaM, statistické výkazy 4a-N1.411 495 817 260

SV - odbor sociálních věcí

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Vitvar Jiří Ing. Mgr. zástup vedoucí odboru sociálních věcí 4c-N1.454 495 817 320
Altmann Jiří Mgr.   právník odboru 4c-N1.453 495 817 328
Čermáková Hana Mgr.   finanční manažerka projektu Česko-slovenská výměna zkušeností v oblasti sociální práce a soc. věcí. 4b-P2.405
Sodomková Markéta DiS.   asistentka odboru sociálních věcí 4c-N1.453 495 817 330
oddělení sociálních služeb a sociálně právní ochrany dětí
Grulich Tomáš Bc. zástup vedoucí oddělení 4c-N1.443 495 817 151
Aimová Jana Ing.   sociální práce v přenesené působnosti, sociální služby - registrace,metodika 4c-N1.442 495 817 348
Brožková Alena Ing.   Koordinátorka projektu Podpora činnosti orgánu sociálně-právní ochrany dětí Krajského úřadu Královéhradeckého kraje 4b-P2.405 495 817 342
Havránková Ivana PhDr.   Koordinátorka pro oblast sociálně-právní ochrany dětí a oblast náhradní rodinné péče 4b-P2.405 495 817 322
Hlubučková Andrea Mgr.   sociálně právní ochrana, náhradní rodinná péče, rodinná politika 4c-N1.441 495 817 560
Hvězdová Kateřina Mgr.   psycholožka pro náhradní rodinnou péči 4c-N1.439 495 817 436
Janatová Marta   sociálně právní ochrana, náhradní rod. péče,rodinná politika 4c-N1.441 495 817 599
Klementová Michaela Mgr.   soicálně právní ochrana, náhradní rodinná péče, rodinná politika 4c-N1.441 495 817 584
Matoušová Ivana Ing.   sociálně právní ochrana, rodinná politika, ochrana před domácím násilím 4c-N1.440 495 817 569
Nixová Kateřina Mgr.   sociálně právní ochrana, rodinná politika, ochrana před domácím násilím 4c-N1.440 495 817 563
Půlpánová Lenka Mgr.   psycholožka 4c-N1.439 495 817 436
Rutschová Šárka Ing.   sociální služby, metodika, konzultace, poradenská činnost 4c-N1.442 495 817 329
Vavřínová Renáta Bc.   sociální služby - registrace,metodika 4c-N1.442 495 817 561
Šuplerová Radka Mgr.   sociálně právní ochrana, náhradní rod. péče, rodinná politika 4c-N1.441 495 817 347
oddělení analýz, koncepcí a financování
Černý Robert Mgr. zástup vedoucí oddělení analýz, koncepcí a financování 4c-N1.448 495 817 432
Andrysová Kateřina Ing.   odborná konzultantka individuálního projektu 4c-N1.452 495 817 331
Fiedlerová Jana Mgr.   rozvoj lidských zdrojů, Evropský sociální fond, tajemník Komise Rady Asociace krajů ČR 4c-N1.450 495 817 332
Guman Ivan Ing.   fondy EU, žádosti o podporu a dotace 4c-N1.449 495 817 246
Jarošová Iveta   výkaznictví, závazné ukazatele, kontrola majetku 4c-N1.451 495 817 572
Konečná Štěpánka   ekonomika dotací 4c-N1.449 495 817 573
Lehká Petra Mgr.   koordinátorka grantového projektu 4c-N1.452 495 817 341
Machová Zuzana Mgr.   krajská protidrogová koordinátorka N1.450 495 817 571
Novotná Lenka Mgr.   odborná konzultantka individuálního projektu 4c-N1.452 495 817 321
Smudková Martina Mgr.   koordinátorka a metodička sociální prevence 4c-N1.450 495 817 345
Součková Petra Ing.   finanční konzultantka individuálního projektu oddělení SPO 4c-N1.452 495 817 325
Stránská Jitka Ing.   rozpočet kapitoly 28 s vazbou na příspěvkové organizace, kontrolní činnost 4c-N1.451 495 817 415
Zeman Jiří Mgr.   plánování sociálních služeb 4c-N1.449 495 817 431

DS - odbor dopravy a silničního hospodářství

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Jurček Tomáš Ing. zástup vedoucí odboru 4b-P1.414 495 817 630
Klodová Pavla   ekonom odboru, rozpočet odboru dopravy 4b-P1.417 495 817 253
Mazánek David Mgr. Bc.   právník 4b-P1.415 495 817 635
Rudolf Emil Ing. JUDr.   právník 4b-P1.418 495 817 632
Těšitelová Marie   asistentka 4b-P1.415 495 817 631
oddělení dopravy
Křížová Jana Mgr. zástup vedoucí oddělení dopravy 4b-P1.416 495 817 633
Bažantová Iva   odborná způsobilost dopravců, prokazování finanční způsobilosti, licence pro mezinár, přepravu, stqnoviska (vydání a prodloužení ) . pro okresy HK, JC 4c-P1.439 495 817 634
Cögerová Eva   státní odborný dozor v silniční dopravě, prošetřování a vyřizování stížností na úseku dopravy 4c-P1.442 495 817 643
Erbenová Jitka   odvolací řízení u přestupků proti BESIP, odborný dozor na AŠ, odborná způsobilost učitelů AŠ, státní odborný dozor, výjimky z omezení jízdy 4c-P1.442 495 817 636
Golitko Luboš Ing.   odvolací řízení u přestupků proti BESIP, odborný dozor nad AŠ,odborná způsobilost učitelů AŠ, akreditace školících středisek 4c-P1.442 495 817 638
Janeček Jan Ing.   státní odborný dozor v silniční dopravě, prošetřování a vyřizování stížností na úseku dopravy 4c-P1.442 495 817 642
Konečná Marcela   odborná způsobilost dopravců, prokazování finanční způsobilosti, licence pro mezinár. přepravu, stanoviska (vydání a prodloužení) pro okresy RK,TU, NA 4c-P1.439 495 817 639
Šafránek Jiří   státní odborný dozor v silniční dopravě, vydávání, odnímání osvědčení STK, kontrola přepravy nebezpečných věcí 4b-P1.416 495 817 645
Široký Roman Ing. Bc.   odvolací řízení u přestupků proti BESIP, zkoušky učitelů výuky a výcviku AŠ 4b-P1.416 495 817 677
oddělení silničního hospodářství
Čepek František zástup vedoucí oddělení 4b-P1.417 495 817 646
Matějková Jana Ing.   rozhodování o připojení nemovitostí u silnic I.tř., uzavírky, objížďky, povolení staveb a úprav v silnič. ochranném pásmu 4c-P1.440 495 817 648
Pospíšil Jiří Ing.   stanoviska k územnímu a stavebnímu řízení, uzavírky, objížďky na silnicích I. tř., povolování a odstraňování reklamních zařízení, dopravní značení 4c-P1.440 495 817 649
Teichmanová Michaela Ing.   zvláštní užívání silnic, reklamní zařízení, speciální stavební úřad 4c-P1.440 495 817 650
Zavadil Miroslav Ing.   všechny způsoby zvláštního uživání silnic I. tříd, speciální stavební úřad 4c-P1.440 495 817 647
oddělení dopravní obslužnosti
Procházka David Ing. zástup vedoucí oddělení 4b-P1.419 495 817 660
Firich Luděk   linková osobní doprava, drážní doprava, jízdní řády 4c-P1.439 495 817 637
Mrázek Vladimír Ing.   dopravní specialista - provozní analytik 4b-P1.418 495 817 654
Nosek Petr Mgr.   dopravní specialista - technolog veřejné dopravy 4c-P1.441 495 817 653
Prymš Dominik Mgr.   dopravní specialista - technolog veřejné dopravy 4c-P1.441 495 817 671
Sedunka Jan Ing.   dopravní specialista - technolog veřejné dopravy 4c-P1.441 495 817 655
Vlková Irena   linková osobní doprava, jízdní řády a jejich změny, vydávání, změna a odejmutí licence 4c-P1.439 495 817 641
Šandová Alena Ing.   dopravní specialistka - smlouvy a vyúčtování 4b-P1.418 495 817 652

ZD - odbor zdravotnictví

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Bášová Ludmila Ing. zástup vedoucí odboru 5-N2.20 495 817 577
Baše Karel Mgr.   právník 5-N2.22
Čančarová Milena   asistentka odboru, úhrady stomatologické pohotovosti 5-N2.27 495 817 137
oddělení zdravotnictví
Zdražilová Lenka Ing. zástup vedoucí oddělení 4b-N2.415 495 817 506
Bockstefflová Kristýna Bc.   udělování oprávnění k poskytování zdravotních služeb, kontrola obcí 4c-N1.444 495 817 524
Boštíková Lada Mgr.   udělování oprávnění k poskytování zdravotních služeb, kontroly, přezkumy lékařských posudků 4c-N1.445 495 817 479
Fabiánová Šárka Mgr.   stížnosti a přezkumy lékařských posudků 4c-N1.445 495 817 340
Gaždová Pavla   udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb ( řešení tzv. přeregistrací ) 4c-N3.447 495 817 529
Hynková Jana Mgr.   dohoda 4b-N2.415
Jirků Danuše   udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb ( řešení tzv. přeregistrací ) 4c-N3.447 495 817 504
Kukalová Barbora DiS.   udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb ( řešení tzv. přeregistrací ) 4c-N1.445 495 817 522
Minyuková Tereza   udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb, kontrola obcí 4c-N1.444 495 817 523
Veselá Kukalová Jaroslava   udělování oprávnění k poskytování zdravotních služeb, zdravotnická dokumentace 4c-N1.445 495 817 505
Šourková Marie   udělování oprávnění k poskytování zdravotních služeb, výběrová řízení před uzavřením smlouvy se zdrav. poj. 4c-N1.444 495 817 502
oddělení zdravotní péče a ekonomiky
Hronovská Libuše zástup vedoucí oddělení 5-N2.23 495 817 446
Svrbíková Lucie Ing.   referentka 5-N2.33 495 817 562

INV - odbor investic

*)   //   přítomen / nepřítomen na pracovišti / práce z domova
**)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
***)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Zachoval Jan Ing. zástup vedoucí odboru 4b-N3.416 495 817 570
Prouzová Hana   asistentka 4b-N3.417 495 817 575
oddělení veřejných zakázek
Bučková Jitka Mgr. zástup vedoucí oddělení zakázek 4a-N2.412 495 817 512
Němcová Libuše Mgr.   právník 4a-N3.407 495 817 453
Térová Ivona JUDr.   právnička 4a-N3.407 495 817 455
Tobišková Lenka Mgr.   profil zadavatele, veřejné zakázky 4a-N2.412 495 817 153
oddělení přípravy a realizace staveb
Kosař Roman Ing. zástup vedoucí oddělení 4a-N2.410 495 817 362
Brádlová Jitka   investiční manažerka 4a-N2.413 495 817 349
Černá Pavla Ing.   příprava a realizace investic, zabezpečení podkladů pro financování investiční výstavby 4a-N2.414 495 817 175
Janderová Veronika   zpracovávání a aktualizace plánu investiční výstavby na majetku kraje, zabezpečení podkladů pro financování investiční výstavby 4a-N2.414 495 817 368
Jiráňová Jana Ing.   manažerka průmyslové zóny 4a-N2.411 495 817 469
Kubelková Radmila Ing.   příprava a realizace investic, zabezpečení podkladů pro financování investiční výstavby N2. 413 495 817 461
Marek Josef   referent pro energetiku 4a-N3.405 495 817 481
Pitrman Stanislav Ing.   plán investiční výstavby, podklady pro financování výstavby 4a-N2.411 495 817 463
Slezák Petr   příprava a realizace investic v dopravě 4a-N1.404 495 817 361
oddělení ekonomické
Vachata Jan RNDr. zástup vedoucí oddělení 4b-N3.420 495 817 445
Jungvirtová Jaroslava Ing.   referentka ekonomického oddělení 4a-N2.413 495 817 405
Malcová Dagmar   zpracovávání a aktualizace plánu investiční výstavby na majetku kraje, zabezpečení podkladů pro financování investiční výstavby 4b-N3.415 495 817 276
Pírko Jaromír Ing.   finanční manažer projektu EU 4b-N3.420 495 817 317
Vančurová Jitka Bc.   implementace OP VK, FM/EHP Norska, OP ČR-PR, ekonomka, administrativní činnost 4b-N3.415 495 817 272
Žehan Michal Mgr.   zpracovávání a aktualizace plánu investiční výstavby na majetku kraje, zabezpečení podkladů pro financování investiční výstavby 4b-N3.417 495 817 444

VAFK - oddělení interního auditu a finanční kontroly

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
Drahoš Jiří Ing. zástup vedoucí oddělení 9-N1.908 495 817 316
Filková Barbora DiS.   finanční kontrola/následná finanční kontrola poskytnutých veřejných prostředků z rozpočtu KHK 9-N1.909 495 817 346
Holomková Ladislava Ing.   finanční kontrola/následná finanční kontrola poskytnutých veřejných prostředků z rozpočtu KHK 9-N1.909 495 817 590
Horáčková Jindra Ing.   finanční kontrola/následná finanční kontrola poskytnutých veřejných prostředků z rozpočtu KHK 9-N1.909 495 817 528

zastupitelé

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
  Franc Lubomír Bc. zástup hejtman Královéhradeckého kraje 1a-N5.117 495 817 223
  Antl Miroslav JUDr.   člen zastupitelstva
  Berdychová Martina Mgr.   členka zastupitelstva
  Bělobrádek Pavel MVDr. Ph.D. MPA   člen zastupitelstva
  Birke Jan   člen zastupitelstva
  Cogan Rudolf JUDr. Ing. Ph.D.   předseda výboru pro sport, tělovýchovu a volnočasové aktivity
  Derner Vladimír Ing.   předseda výboru kontrolního
  Domšová Václava Ing.   členka zastupitelstva
  Dušek Josef   člen zastupitelstva
  Dvořák Josef   člen Rady Královéhradeckého kraje 9-N3.918 495 817 275
  Fialová Lenka DiS.   členka zastupitelstva
  Fink Zdeněk MUDr.   člen zastupitelstva
  Franc Jiří Ing.   předseda výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost
  Gangur Jiří   člen zastupitelstva
  Janeček Karel Ing.   2. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje 9-N3.923 495 817 548
  Kalenda Otakar Bc.   předseda výboru sociálního
  Kebus Petr Ing.   předseda finančního výboru Zastupitelstva Královéhradeckého kraje 4a-N3.406 495 817 343
  Kilevník Petr Ing.   člen zastupitelstva
  Kinský František   předseda výboru pro kulturu a památkovou péči
  Louda Pavel Ing.   člen zastupitelstva
  Lukášek Josef PaedDr. Mgr.   člen Rady Královéhradeckého kraje 1a-N3.105 495 817 290
  Luska Petr Bc.   předseda výboru pro regionální rozvoj a cestovní ruch
  Maclová Anna Ing.   členka zastupitelstva
  Maček Milan   člen zastupitelstva
  Ondráček Zdeněk JUDr.PhDr.Ph.D.   člen zastupitelstva
  Plass Miloslav Ing.   člen zastupitelstva
  Puš Martin Ing.   předseda výboru pro životní prostředí a zemědělství
  Rezková Helena   členka zastupitelstva
  Ruml Otakar RSDr. Ing.   1. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje 9-N3.901 495 817 530
  Sobotka Jan Ing.   člen zastupitelstva
  Táborský Josef Ing.   člen Rady Královéhradeckého kraje 9-N3.921 495 817 430
  Tippner Jan Ing.   člen Rady Královéhradeckého kraje 1a-N3.120 495 817 327
  Trpák Pavel MUDr.   předseda výboru zdravotního
  Třešňáková Jana PharmDr.   členka Rady Královéhradeckého kraje 9-N3.904 495 817 313
  Uchytil Miroslav Ing.   člen zastupitelstva
  Vedlich Jindřich PaedDr. Ph.D.   člen zastupitelstva
  Veselý Jiří MUDr.   člen zastupitelstva
  Vlasák Miroslav   člen zastupitelstva
  Voborník Leoš MUDr.   člen zastupitelstva
  Vodochodský Ivan   člen zastupitelstva
  Vrabec František   předseda výboru pro dopravu
  Záleský Vladimír Ing.   člen zastupitelstva
  Šárová Zdeňka Bc.   členka zastupitelstva
  Šormová Táňa Mgr.   členka Rady Královéhradeckého kraje 1a-N3.101 495 817 351
  Šubr Pavel Ing.   člen zastupitelstva
  Švábl Miroslav MUDr.   člen zastupitelstva

SNKHK - Správa nemovitostí Královéhradeckého kraje

* příjmení, jméno, titul** zástup cinnost č. dveří*** telefon
  Moravcová Hana Mgr. zástup Ředitelka pověřena prokurou 4b-N3.423 495 817 750
  Černá Zdeňka   hlavní účetní 4b-N3.422 495 817 761
  Červinka Josef Ing.   vedoucí úseku hospodářské správy 4b-N3.421 495 817 754
  Hatáková Olga   účetní, provozní 9-N2.920 495 817 751
  Moravec Jiří   údržba 6-N1.09
  Vaníček Zdeněk   údržba 421 495 817 765
  Záleský Vladimír   SN KHK 3NP 421 495 817 762