Cestovní ruch

24.4.2017

Výzva pivovarům

Vážení milovníci pěnivého moku, pivovarníci. Královéhradecký kraj spolu s destinační společností Východní Čechy připravuje novou mapu pivovarů východních Čech, která bude sloužit žíznivým turistům k orientaci při putování za dobrým pivem v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

20.7.2016

Do našeho kraje zavítali polští novináři

Na neděli 19. června 2016 připravil Královéhradecký kraj zajímavý program pro polské novináře v rámci třídenního presstripu, který se nesl v duchu tématu „Jak chutnají Východní Čechy“.

10.5.2016

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ HOSTIL PRESS – TRIP DÁNSKÝCH NOVINÁŘŮ

Stále více turistů ze Skandinávie zaznamenává za poslední dobu Královéhradecký kraj. Podle statistik se například návštěvníci ze severského Dánska vyšplhali až na pátou příčku v zahraničním příjezdovém cestovním ruchu. Předběhli je pouze blízcí sousedé ze Slovenska, Německa a Polska a také věční turisté s karavany, Holanďané.

21.3.2016

VELETRH INFOTOUR A CYKLOTURISTIKA 2016

Pardubický a Královéhradecký kraj se představil společně na veletrhu cestovního ruchu INFOTOUR A CYKLOTURISTIKA 2016 ve společné expozici nazvané VÝCHODNÍ ČECHY

19.1.2016

Královéhradecký kraj se prezentoval na veletrhu v Brně

Ve dnech 14. - 17. 1. 2016 se na brněnském výstavišti konal veletrh cestovního ruchu GO - REGIONTOUR. Královéhradecký kraj tentokrát spojil síly s Pardubickým krajem a prezentuje turistickou nabídku pod značkou Východní Čechy.