Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadŽivotní prostředí a zemědělstvíAktuální informacePříroda a krajina

Příroda a krajina

12. 2. 2015

Návrh plánů péče o PP Černá stráň

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 zákona, možnost se seznámit se zpracovanými plány péče o zvláště chráněná území, přírodní památku Černá stráň a přírodní památku U Císařské studánky, ležící v katastrálním území Nový Hradec Králové.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

12. 2. 2015

Návrh plánu péče o PR Chropotínský háj

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní rezervaci Chropotínský háj, ležící v katastrálním území Ledce.

Publikoval: Helena Zapletalová

Celý článek

12. 2. 2014

Návrh plánu péče o PP Na víně

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Na víně, ležící v katastrálním území Újezd pod Troskami. S plánem péče (v celém rozsahu) je možné se seznámit na Krajském úřadu Královéhradeckého kraje, odboru životního prostředí a zemědělství, Pivovarské náměstí 1245, 500 03 Hradec Králové v úřední dny, tj. pondělí a středa od 8:00 hod. do 17:00 hod.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

16. 1. 2014

Návrh plánu péče o PP Farářova louka

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Farářova louka, ležící v katastrálním území Červená Třemešná a Hořice v Podkrkonoší.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

16. 1. 2014

Návrh na vyhlášení zvláště chráněného území, přírodní památky Farářova louka

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení („přehlášení“) stávající přírodní památky Farářova louka.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

14. 1. 2014

Návrh na vyhlášení PP Kozlov - Tábor a návrh plánu péče o PP Kozlov - Tábor

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Kozlov - Tábor a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Kozlov - Tábor.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

14. 1. 2014

Návrh na vyhlášení PP Dymokursko - Bahenské louky a návrh plánu péče o PP Dymokursko - Bahenské louky

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Dymokursko - Bahenské louky a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Dymokursko - Bahenské louky.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

9. 9. 2013

Návrh na vyhlášení PP Hustířanský les a návrh plánu péče o PP Hustířanský les

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů, (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Hustířanský les a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Hustířanský les.

Publikoval: Jan Novák

Celý článek

9. 7. 2013

Návrh na vyhlášení PR Dubno – Česká Skalice a návrh plánu péče o PR Dubno – Česká Skalice

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní rezervace Dubno – Česká Skalice a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní rezervaci Dubno – Česká Skalice.

Publikoval: Jan Novák

Celý článek

9. 7. 2013

Návrh na vyhlášení PR Zbytka a návrh plánu péče o PR Zbytka

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní rezervace Zbytka a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní rezervaci Zbytka.

Publikoval: Jan Novák

Celý článek