Aktuální informace z oblasti dopravy

Veřejná doprava

Veřejná doprava v Královéhradeckém kraji je zajišťována veřejnou drážní osobní dopravou a veřejnou linkovou autobusovou dopravou. V Královéhradeckém kraji jsou taktéž provozovány některé sezónní cyklobusové a skibusové linky. Cyklobusové linky jsou zajištovány v regionech Branka, Český ráj, Orlické hory a Krkonoše. Více informací o veřejné dopravě, její kategorizaci najdete v článku: Veřejná doprava v Královéhradeckém kraji.

29.7.2019

Posílení autobusové dopravy na festival Jiráskův Hronov ve dnech 2.8. - 10.8.2019

První srpnový víkend je na hronovsku spojen s významnou událostí. Právě v tento čas dochází k zahájení tradičního divadelního festivalu, který pokračuje až do následujícího víkendu. Celý týden bude patřit divadelníkům, divadelním hrám a skvělé atmosféře, kterou zažijete nejen při představení ale i v hronovských ulicích.

5.6.2019

Změny v jízdních řádech vlaků od 9.6.2019

V neděli 9. června 2019 dojde ke změnám v jízdních řádech vlaků. V Královéhradeckém kraji se změna dotkne zejména tratí 026 Starkoč – Náchod – Broumov, 031 Pardubice – Hradec Králové – Jaroměř a 047 Teplice nad Metují – Adršpach – Trutnov.

4.6.2019

Změna organizace dopravy v Rychnově nad Kněžnou od 9.6.2019

Druhou červnovou neděli dochází ke změnám v jízdních řádech. Významnou součástí změn v autobusových jízdních řádech je změna organizace dopravy v Rychnově nad Kněžnou. S platností od 9. června 2019 nebudou autobusy, zajišťující dopravní obslužnost v závazku veřejné služby, zajíždět na autobusové nádraží.