Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaRozvoj krajeRozvoj lidských zdrojů

Závěrečná zpráva o konání Týdne vzdělávání dospělých 2011 v Královéhradeckém kraji

Poslední aktualizace: 16. 3. 2012

Ve dnech 7. - 11. listopadu 2011 se uskutečnil 6. ročník Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji. Závěrečnou zprávu o jeho konání naleznete zde.

Týdny vzdělávání dospělých se pořádají v České republice pod záštitou Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, která je nositelem ochranné známky Týdny vzdělávání dospělých, a krajských rad pro rozvoj lidských zdrojů.

Obdobně jako v letech předcházejících bylo cílem akce seznámit veřejnost s významem a možnostmi celoživotního učení, motivovat k celoživotnímu učení, nabídnout konkrétní vzdělávací příležitosti dalšího vzdělávání v kraji (dát možnost poskytovatelům vzdělávání dospělých prezentovat své vzdělávací produkty), zdůraznit význam dalšího vzdělávání pro zvyšování kvalifikace, uplatnění a udržení se na trhu práce a nastolit se zaměstnavateli dialog o potřebách dalšího vzdělávání.

Realizaci Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2011 organizačně zajistily krajská pobočka a kontaktní pracoviště Úřadu práce České republiky. Finance poskytl Královéhradecký kraj.

Autor: Jana Fiedlerová

Přílohy ke stažení:

Název přílohy Popis Typ Velikost Datum
Závěrečná zpráva o konání Týdne vzdělávání dospělých 2011 v Královéhradeckém kraji pdf 836 kB 16.3.2012