Úvodní stránkaRozvoj krajeKrajské dotační programyArchivKrajské dotační programy pro rok 2016Sociální oblast

Poslední aktualizace: 3. 2. 2016

Dne 1. 2. 2016 schválilo zastupitelstvo kraje výsledky dotačního řízení na podporu sociálních služeb ze státního rozpočtu pro rok 2016. Výsledky jsou zveřejněny v příloze ke stažení.

Podpis dotačních smluv se provede elektronickým podpisem statutárního zástupce poskytovatele sociální služby prostřednictvím aplikace KISSOS a po obdržení prostředků od MPSV následně jejich distribuci k poskytovatelům služeb.

Až bude aplikace KISSOS připravena k podpisu smluv, budou poskytovatelé sociálních služeb vyzváni ke kontrole smluv a kjejich podpisu. Ktomu bude zveřejněn i manuál.

V každém případě již nyní proveďte kontrolu údajů vaplikaci řízení sítě sociálních služeb KISSOS vsekci Můj poskytovatel a Moje služby. Údaje ztěchto sekcí budou použity pro dotační smlouvy. Pro příspěvkové organizace obcí a měst je zde nutno vyplnit i Informace o zřizovateli (Název zřizovatele, IČO a číslo účtu - na tento účet bude v případě příspěvkových organizací obcí a měst zasílána dotace z kraje).

Autor: Ivan Guman

Výsledky dotačního programu na podporu sociálních služeb ze státního rozpočtu pro rok 2016 pdf 358 kB 15.2.2016