Úvodní stránkaRozvoj krajeEvropské granty a dotaceKotlíkové dotaceAktuality - kotlíkové dotace

Semináře pro novou výzvu Kotlíkových dotací

Poslední aktualizace: 1. 6. 2018

Královéhradecký kraj plánuje v září 2018 spustit novou výzvu na předkládání žádostí o Kotlíkovou dotaci. V případě zájmu získat dotaci na výměnu zastaralého kotle na pevná paliva s ručním přikládáním nesplňujícího 3. - 5. emisní třídu za nový zdroj vytápění (automatický kotel kombinovaný na uhlí a biomasu, kotel spalující výhradně biomasu s ručním i automatickým přikládáním paliva, plynový kondenzační kotel či tepelné čerpadlo), využijte prosím této příležitosti k seznámení se s hlavními podmínkami dotačního programu i způsobem podání žádosti.

Podmínky dotačního programu budou zveřejněny ve druhé polovině června 2018, příjem žádostí o dotaci bude zahájen ve druhé polovině září 2018. Semináře se uskuteční v sídlech obcí s rozšířenou působností, po dohodě je možné při větším zájmu a volné kapacitě uskutečnit semináře i v ostatních obcích. V případě potřeby kontaktujte prosím paní Janu Trojanovou, tel.: 495 817 282, e-mail: jtrojanova@kr-kralovehradecky.cz.

Autor: Pavel Kavalír

Semináře pro novou výzvu Kotlíkových dotací Aktuální program seminářů pro žadatele pdf 134 kB 1.6.2018