Centrum investic, rozvoje a inovací přijme projektového manažera/manažerku

3. 4. 2024 Autor: Centrum investic, rozvoje a inovací

Projektový manažer/manažerka

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (ekonomické nebo technické zaměření), VŠ výhodou
    • praktickou zkušenost s administrací projektů nebo dotačními tituly (např. IROP, OPŽP, NPO)
    • práci v systému MS2014+/MS2021+ (v případě potřeby zaškolíme na pracovišti)
  • schopnost samostatného plnění úkolů, týmové práce, zodpovědnost
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • ochotu dále se vzdělávat

Náplň práce:

  • práce s portfoliem záměrů
  • vyhledávání vhodných dotačních příležitostí
  • příprava investičních projektů (zpracování žádostí o podporu včetně studie proveditelnosti a dalších příloh)
  • řízení investičních projektů (kontrola čerpání rozpočtu, kontrola dodržování harmonogramu, kontrola plnění indikátorů, zpracování žádostí o platbu, účast na kontrolních dnech, administrativní podpora výběrových řízení atd.)
  • zajištění udržitelnosti projektů (příprava a zpracování monitorovacích zpráv)

Nabízíme:

  • různorodou, odbornou a zajímavou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • občasnou práci z domova
  • prostor k profesnímu i osobnímu růstu
  • podporu dalšího vzdělávání
  • rozšířené zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, služební tarif a telefon, příspěvek na penzijní pojištění z FKSP, příspěvek na stravování, výuku anglického jazyka)
  • příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové

  V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis a svůj strukturovaný životopis s kontaktními údaji Ing. Ivaně Kvasničkové, e-mail: kvasnickova@cirihk.cz, tel: 720 403 781. Více informací o společnosti na www.cirihk.cz

Společnost si vyhrazuje nevracet zaslané dokumenty.

Soubory ke stažení