Centrum investic, rozvoje a inovací přijme odborného konzultanta/ku

29. 4. 2024 Autor: Centrum investic, rozvoje a inovací

Odborný konzultant (výzkum, inovace, podnikání)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (ekonomické nebo technické zaměření výhodou)
  • aktivní znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky
  • vítána znalost politik ČR a EU v oblasti výzkumu, vývoje a inovací
  • vítány zkušenosti s prací s podnikatelským sektorem
  • vítány zkušenosti s projektovým řízením (nejlépe v oblasti výzkumu, podnikání a inovací)
  • schopnost veřejně vystupovat, prezentovat před kolektivem a vést jednání
  • schopnost samostatného plnění úkolů, týmové práce, dotahování věcí do konce
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, grafické nástroje výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota dále se vzdělávat

Náplň práce:

  • konzultační, poradenská a expertní činnost v oblasti rozvoje výzkumného a inovačního prostředí Královéhradeckého kraje
  • podpora ekonomického rozvoje regionu, práce s podnikatelským prostředím, veřejnou správou a výzkumnými organizacemi
  • výkon činnosti RIS3 developera strategických intervencí v projektu Smart akcelerátor Královéhradeckého kraje
  • mapování potřeb subjektů ve firemním prostředí, nastavování smysluplných nástrojů, které jim pomohou v akceleraci, navazování dlouhodobé spolupráce
  • výkon činnosti RIS3 marketingového manažera
  • nastavování komunikačních plánů, vlastní PR komunikace, správa profilů na sociálních sítí, psaní článků do Newsletterů

Nabízíme:

  • různorodou, odbornou a zajímavou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • občasnou práci z domova (1 den v týdnu nárok na HO)
  • prostor k profesnímu i osobnímu růstu
  • podporu dalšího vzdělávání
  • rozšířené zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 sick days, pružná pracovní doba, služební tarif a telefon, příspěvek na penzijní pojištění z FKSP, příspěvek na stravování, výuka anglického jazyka)
  • příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové

  Nástup dohodou.

V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis a svůj strukturovaný životopis s kontaktními údaji Ing. Ivaně Kvasničkové, e-mail: kvasnickova@cirihk.cz, tel: 720 403 781. Více informací o společnosti na www.cirihk.cz

Společnost si vyhrazuje nevracet zaslané dokumenty.

Soubory ke stažení