Návštěva představitelů Královéhradeckého kraje v partnerském regionu Sibiu

24. 4. 2007 Autor: Jana Szczurková

Ve dnech 16.4 – 19.4. 2007 se uskutečnila návštěva představitelů Královéhradeckého kraje v partnerském regionu Sibiu (Rumunsko). Náš kraj zastupoval náměstek hejtmana Petr Kuřík a člen rady Ing. Tomáš Šubert.

Cílem návštěvy byla analýza možností spolupráce regionů se zaměřením na podporu spolupráce podnikatelských subjektů obou regionů.

Součástí delegace byli také zástupci Centra evropského projektování, kteří zde prezentovali zkušenosti s přípravou a realizací projektů spolufinancovaných z fondů EU partnerům z Oddělení regionálního rozvoje a evropské integrace regionu Sibiu.