Východočeská prvorepubliková kavárna má v Praze otevřeno do neděle

16. 2. 2018

Veletrh Holiday World hostí od včerejška pražské holešovické výstaviště. Na slavnostní zahájení dorazil i hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán a radní pro regionální rozvoj, granty, dotace a cestovní ruch Pavel Hečko, který převzal ocenění v rámci ankety "Kraj mého srdce". Královéhradecký kraj se umístil na druhém místě v kategorii "Zimní dovolená".

Oba východočeské kraje v Praze až do neděle představuje stánek v podobě prvorepublikové kavárny, který měl svou premiéru na veletrhu v Brně. Expozice nakonec vyhrála druhé místo za nejpůsobivější expozici celého veletrhu. Lépe se umístila pouze expozice Řecka. Publikace Cesty loutek navíc vyhrála druhé místo za nejzajímavější propagační materiál.

Domácí i zahraniční turisté v něm získají tipy na výlety i všechny potřebné informace o zajímavých destinacích v regionu, jako jsou Krkonoše, Orlické hory a Podorlicko, Chrudimsko-Hlinecko nebo Králický Sněžník. Stánek je umístěn v prozatímní hale před Průmyslovým palácem. Dnes do 18 hodin má otevřeno pro odborníky, zítra a v neděli pro širokou veřejnost (So 9.30 - 18, Ne 9.30 - 16).

Východočeská prvorepubliková kavárna má v Praze otevřeno do neděle