Série workshopů pomůže připravit strategie obcí po roce 2020

18. 5. 2018

Regionální stálá konference ve spolupráci s Královéhradeckým krajem a Centrem investic, rozvoje a inovací zvou zástupce obcí v kraji na 5. ročník regionálních workshopů na téma „Rozvoj obcí a regionů“.

V současné době se ČR, regiony a obce musí začít intenzivně připravovat na období po roce 2020. Objevují se nová témata a výzvy nejen v oblasti regionální a dotační politiky. Přijďte diskutovat nad potřebami obcí a regionů, zapojte se do přípravy strategie 2021+, zorientujte se v problematice a sdílejte s ostatními svou dobrou i špatnou praxi.

Každý workshop bude mít nad rámec svého společného programu i jedno specifické téma. Vystoupí zástupci kraje, Centra investic, rozvoje a inovací, obcí a další.

Zahájení každého setkání je od 13:00 hodin, prezence od 12:30 hodin, občerstvení zajištěno.

Termíny a místa setkání:

Kvasiny 21. 5. 2018 – Aspekty a dopady rozvoje průmyslové zóny v regionu

Kulturní dům, Kvasiny 254. Registrace zde.

Kopidlno 5. 6. 2018 – Periferní území na hranici krajů a spolupráce v regionu

Kulturní a vzdělávací centrum, Hilmarova 86. Registrace zde.

Meziměstí 12. 6. 2018 – Hospodářsky slabé a státem podporované regiony

Centrum Walzel, Dlouhá 138. Registrace zde.

Dubenec 13. 6. 2018 – Role měst a venkova, regionální centra a vnitřní periferie

Penzion Na Faře, Dubenec 1. Registrace zde.