Seminář poradí, jak hospodařit s vodou

14. 3. 2018

Centrum investic, rozvoje a inovací spolu s Královéhradeckým krajem pořádá workshop "Chytrá řešení v hospodaření s vodou", který se bude konat 28. března 2018 v budově Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

Na workshopu budou prezentovány příspěvky ve 3 tématech:

• pitná, užitková voda a odpadní voda

• voda v krajině a ve městě

• podpora chytrých technologií

S výše uvedenými tématy, svými zkušenostmi a s nejnovějšími trendy v oblasti Vás seznámí firmy poskytující technologie pro chytrá řešení. Jak chytře plánovat zásobování vodou a odvodnění obcí uvede DHI. Se smart technologiemi pro úsporu spotřeby vody a ochranu nemovitostí Vás seznámí Microsoft a HODRtechnic. Kvalitní, levnou a dostupnou alternativu k běžné balené vodě pro obce a města představí firma FILTERMAC. O možnostech řešení retence vody v krajině informuje LIKO-S a Vodní cesty. S chytrými přístupy v hospodaření nejen s dešťovou vodou se podělí JV PROJEKT VH. S výhodami a nevýhodami využití kořenové čističky odpadních vod Vás seznámí obec Velká Jesenice. Úplný program workshopu naleznete a pozvánku naleznete níže. Workshop se bude konat ve středu 28. března 2018 od 13:00 hod. v Hradci Králové, Krajský úřad Královéhradeckého kraje, Pivovarské náměstí 1245, zasedací místnost P1.906 Albrechta z Valdštejna.

Na workshop se registrujte přes online registrační formulář.

ZDROJ: CIRI