Pozvání hejtmana na konferenci Příležitost pro region v období 2014 - 2020

7. 10. 2015

V pátek 16. října od 9 hodin můžete navštívit konferenci pořádanou Královéhradeckým krajem a Centrem investic, rozvoje a inovací. Akce se bude konat v budově hradecké filharmonie. Tématem je čerpání dotací a stav příprav v novém programovém období EU 2014 - 2020.

Konference je určena především zástupcům měst a obcí, vítáni jsou ale i další regionální zájemci nejen z veřejné správy. Budou představeny možnosti podpory rozvoje měst a obcí, zejména podpory Integrovaného regionálního operačního programu. Dále bude představena koncepce akčních plánů vzdělávání nebo aktuální stav přípravy Královéhradeckého kraje a čerpání dotací.

Vstup na konferenci je zdarma. Akce se koná pod záštitou 1. náměstkyně ministryně pro místní rozvoj Ing. Kláry Dostálové. S případnými dotazy se můžete obrátit na kucerova@cirihk.cz.