Krajské kolo soutěže Zlatý erb 2018 zná své finalisty

7. 3. 2018

Vyhlášení výsledků krajského kola již dvacátého ročníku soutěže Zlatý erb se bude konat za účasti hejtmana Jiřího Štěpána ve čtvrtek 8. března od 10 hodin v sále Albrechta z Valdštejna v budově Krajského úřadu Královéhradeckého kraje (Regiocentrum Nový pivovar, Hradec Králové).

O nejlepší internetové stránky či elektronickou službu tradičně soutěží místní samosprávy od roku 1999. I letos soutěž začala svými krajskými koly, organizátoři v těchto dnech zveřejnili finalisty v Královéhradeckém kraji.

Finalisté krajského kola (abecedně)

• Hostinné
  • Jičín
  • Lovčice
  • Náchod
  • Nepolisy
  • Nový Hrádek
  • Praskačka
  • Rychnov nad Kněžnou
Webové stránky měst a obcí opět soutěží o Zlatý erb

Vítězové jednotlivých kategorií postoupí do celostátního kola, které bude vyhodnoceno na konferenci ISSS dne 9. 4. 2018 v Hradci Králové.

Další podrobnosti, složení poroty a podrobný výpis bodů členů poroty budou zveřejněny po slavnostním ceremoniálu na stránkách soutěže zlatyerb.obce.cz v sekci krajského kola.

Ceny vítězům věnují partneři krajského kola

Logo Hydrosoft Veleslavín logo ZONER software, a.s.
Hydrosoft Veleslavín, s.r.o., Praha ZONER software, a.s.

AutoCont Smiřice Dell Computer, spol. s r.o.