Kraj přijímá elektronické žádosti na kotlíkové dotace

16. 9. 2019

Dalších 1500 domácností vymění zastaralé topení za ekologické a přispěje tak ke zlepšení životního prostředí v našem kraji. Žadatelé, kteří si úspěšně zaregistrovali 11. září pořadové číslo, mohou ode dnešního dne až do 30. září podat elektronickou žádost o kotlíkovou dotaci.

Pořadová čísla 1-1500 byla rozebrána během cca 40 sekund. Registrovaní jsou žadatelé napříč celým Královéhradeckým krajem z měst i malých obcí. Vzhledem k velké alokaci se podařilo přihlásit i žadatelům, kteří to v minulosti nestihli. Žadatelé teď mají 15 dnů na podání elektronické žádosti, poté musí následovat žádost v písemné podobě včetně všech požadovaných příloh.

Další vlna kotlíkových dotací se plánuje na jaro 2020. Zájemci o podporu najdou veškeré informace na webu krajského úřadu.