Náš kraj se prezentoval v Paříži

29. 10. 2008 Autor: Daniel Všetečka

23. října 2008 proběhla na velvyslanectví ČR v Paříži prezentace našeho kraje.

Velvyslanectví v Paříží dává každoročně možnost českým krajům, prezentovat se ve Francii. Náš kraj spolupracoval na přípravě s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje. Prezentační portfolio tak bylo tvořeno regionálními kulinářskými specialitami, propagačními materiály kraje, Města Hradec Králové, významných firem z našeho regionu, vysokých škol působících v Hradci Králové a dalších produktů turistického ruchu. Prezentován byl také film o malíři Františku Kupkovi, režisérky Daniely Gébové a s tím související propagační materiály našeho kraje a měst Opočna a Dobrušky. Odpoledne na prezentaci našeho kraje navazoval oficiální recepce velvyslanectví k oslavě státního svátku 28. října. Na přípravách se podílela také Evropská kancelář našeho kraje v Bruselu.

Fotogalerie: