Brožura „Relaxace v Královéhradeckém kraji“ – výzva pro poskytovatele služeb v oblasti relaxace

4. 8. 2010 Autor: Lenka Menzelová

Královéhradecký kraj ve spolupráci se zástupci turisticky významných území Královéhradeckého kraje připravuje vydání zcela nové propagační brožury s názvem „Relaxace v Královéhradeckém kraji“.

Královéhradecký kraj ve spolupráci se zástupci turisticky významných území Královéhradeckého kraje (Krkonoše a Podkrkonoší, Český ráj, Kladské pomezí, Orlické hory a Podorlicko, Hradecko) připravuje vydání zcela nové propagační brožury s názvem „Relaxace v Královéhradeckém kraji“, realizované v rámci projektu „Cílená prezentace a propagace Královéhradeckého kraje jako celku“, reg.č. CZ.1.13/3.2.00/02.00089, který je spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod, prioritní osy 3 Cestovní ruch, oblasti podpory 3.2 Marketingové a koordinační aktivity v oblasti cestovního ruchu. Vyzýváme tímto všechny subjekty, které nabízejí služby v níže specifikovaných oblastech na území Královéhradeckého kraje, které by se rády prezentovaly zdarma v rámci této propagační tiskoviny a které splňují následující podmínky, aby projevily svůj zájem na níže uvedený kontakt:

Oblast služeb:

1) lázně, lázeňské resorty

2) relaxační centra a welness

Podmínky, které je nutné splnit pro uveřejnění ve výše uvedené publikaci:

- relaxační (welness) centrum musí být přístupné a k využití široké veřejnosti, dále musí být v provozu celoročně

- relaxační (welness) centrum musí nabízet minimálně 5 z uvedených relaxačních či welness služeb: masáže, zábaly, speciální koupele, bazén, sauna, vířivka, rehabilitační cvičení, solná jeskyně, solárium

- relaxační (welness) centrum musí mít funkční webový odkaz s aktuálními informacemi

3) solné jeskyně

Podmínky, které je nutné splnit pro uveřejnění ve výše uvedené publikaci:

- solná jeskyně musí být přístupná a k využití široké veřejnosti, dále musí být v provozu celoročně

- solná jeskyně musí mít funkční webový odkaz s aktuálními informacemi