Nová výzva pro záštity Královéhradeckého kraje na období 2022–2025

3. 8. 2021 Autor: Milan Smolik

Rada Královéhradeckého kraje vyhlašuje novou výzvu pro trvalé záštity v oblasti kultury pro léta 2022 - 2025

Rada pro Královéhradecký kraj vyhlašuje novou výzvu pro trvalé záštity kraje na období 2022–2025. Významné tradiční kulturní akce mohou díky podpoře kraje navýšit svůj rozpočet pro danou akci nebo zafinancovat její jednotlivou část. Letos poprvé chce kraj oslovit i zástupce komerčních festivalů se zavedenou značkou, kteří v kraji zaujímají významné místo. Tyto festivaly by v případě výběru neobdržely finanční podporu na celou akci, ale na konkrétní činnost (ekologičnost, specifická skupina účastníků nebo workshopy).

Záštita je udělovaná významným akcím, které na území kraje probíhají opakovaně minimálně 5 let a významně přispívají k rozvoji kulturního života v regionu. Veškeré podmínky pro zaslání návrhu jsou uvedeny v příloze.

Návrhy je nutné zaslat poštou nebo datovou zprávou na adresu Královéhradeckého kraje nejpozději do 31.7.2021 na uvedenou adresu:

Krajský úřad Královéhradeckého kraje

Odbor kultury a památkové péče

Pivovarské náměstí 1245

500 03 Hradec Králové