Regionální seminář k přeshraničnímu programu Interreg Česko - Polsko 2021-2027

18. 1. 2023 Autor: Roman Klíma

Královéhradecký kraj a Společný sekretariát v Olomouci srdečně zvou na regionální seminář k přeshraničnímu programu Interreg Česko - Polsko 2021-2027.

Seminář se bude konat ve středu 23. listopadu 2022 od 10 do cca 14:30 hodin v sále Jana Letzela (zastupitelstva) Krajského úřadu Královéhradeckého kraje, Pivovarské náměstí 1245, Hradec Králové (objekt Regiocentrum Nový pivovar).

Na semináři budou prezentovány hlavní předpoklady nového přeshraničního programu (tematické zaměření, rozpočet programu, zjednodušené metody vykazování, Fond malých projektů, harmonogram výzev apod.), následovat bude diskuze.

Registrace na seminář byla ukončena.

Účast na semináři je bezplatná, úředním jazykem na semináři bude čeština, občerstvení bude zajištěno, parkování (zpoplatněné) je možné v parkovacím domě přímo v objektu Regiocentra Nový pivovar.

Více informací o programu Interreg Česko - Polsko 2021-2027 - zde

Regionální seminář k přeshraničnímu programu Interreg Česko - Polsko 2021-2027