Mezinárodní soutěže studentek středních škol MISS RENETA 2016

2. 10. 2015 Autor: Daniel Horáček

Střední škola Havířov-Prostřední Suchá, Statutární město Havířov, Moravskoslezský kraj, Žilinský samosprávný kraj, Powiat Wodzislawski a Městské kulturní středisko Havířov vyzývají dívky ze středních škol k účasti ve 24. ročníku mezinárodní soutěže studentek středních škol MISS RENETA s názvem MISS RENETA 2016 Abeceda Ro©ku.

Finálový galavečer proběhne v pátek 8. 4. 2016 od 19.00 hodin v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově-Podlesí. Programem provází Jan Čenský. Hosté: Vladimír Hron, Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Jaro Gažo a další.

Dívky ze středních škol se mohou přihlásit odesláním elektronického formuláře na stránkách: www.missreneta.cz. Podmínkou účasti je navštěvovat ve školním roce 2015/2016 libovolný ročník některé z různých typů středních škol (gymnázia, odborné školy, učiliště). Dívky na základě podané přihlášky do soutěže obdrží koncem listopadu 2015 pokyny k vybranému castingu.

www.missreneta.cz