Pozvánka na seminář k programu URBACT a dalším mezinárodním programům a fondům

5. 1. 2024

Seminář se uskuteční 24. ledna 2024 od 14 do 16 hodin na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje v Hradci Králové.

Pozvánka na seminář k programu URBACT a dalším mezinárodním programům a fondům

Seminář pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR ve spolupráci s Pardubickým a Královéhradeckým krajem. Jeho program je určený především pro města, nicméně není vyloučeno ani zapojení dalších institucí ve spolupráci s městy. Program URBACT podporuje města, která pracují na integrovaném a udržitelném rozvoji prostřednictvím spolupráce v EU.

Na semináři budete seznámeni s podrobnostmi k blížící se výzvě programu URBACT. Výzva bude otevřena v období 10. ledna do 20. března 2024. Dále bude v rámci programu věnován prostor také Evropské městské iniciativě a dalším mezinárodním programům a fondům.

Program semináře:

• 14:00 Zahájení
  • 14:05 Program URBACT a výzva Innovation Transfer Networks
  • 14:40 Evropská městská iniciativa (EUI)
  • 15:10 Mezinárodní programy a fondy (Roman Klíma, KHK)
  • 15:45 Dotazy, diskuze, závěr
Účast na semináři prosíme potvrďte do 22. 1. na: urbact@mmr.gov.cz.