Krajské kolo soutěže Zlatý erb 2022 zná své finalisty

28. 4. 2022

Vyhlášení výsledků krajského kola 24. ročníku soutěže Zlatý erb se bude konat za účasti hejtmana Martina Červíčka ve středu 4. května od 14 hodin v nové přístavbě knihovny Muzea východních Čech v Hradci Králové kraje v prostoru Gayerových kasáren.

V tomto ročníku  Zlatého erbu byla výrazně inovovaná  a zjednodušená hodnotící kritéria v krajských kolech. A to na základě široké diskuze jak s hodnotiteli, tak se samotnými účastníky soutěže. Hodnotilo se s důrazem na informační hodnotu pro občany a pro návštěvníky měst a obcí.

V krajských kolech se soutěžilo ve dvou kategoriích:

• a) nejlepší webové stránky města včetně magistrátů, městských částí a obvodů
  • b) nejlepší webové stránky obce včetně městysů, městských částí statutárních měst

Finalisté krajského kola (abecedně)

• Borovnice
  • Dvůr Králové nad Labem
  • Mokré
  • Nepolisy
  • Nové Město nad Metují
  • Nový Bydžov
Webové stránky měst a obcí opět soutěží o Zlatý erb

Vítězové jednotlivých kategorií postoupí do celostátního kola. Soutěž vyvrcholí vyhlášením výsledků celostátního kola na konferenci ISSS, která se bude konat ve dnech 16.-17. května v Hradci Králové.

Další podrobnosti, složení poroty a podrobný výpis bodů členů poroty budou zveřejněny po slavnostním ceremoniálu na stránkách soutěže zlatyerb.obce.cz v sekci krajského kola.

Ceny vítězům věnují partneři krajského kola

Logo Hydrosoft Veleslavín
Hydrosoft Veleslavín, s.r.o., Praha Dell Computer, spol. s r.o.

AutoCont Smiřice