Královéhradecký kraj přivítá 10. ročník Národní konference kvality ve veřejné správě

21. 10. 2013 Autor: Libor Košťál

Královéhradeckému kraji se dostalo cti uspořádat jubilejní 10. ročník Národní konference kvality ve veřejné správě, v sídelním městě Královéhradeckého kraje, Hradci Králové. Konference se uskuteční ve dnech 18. - 19. února 2014.

Konference je celostátní akcí určená zástupcům veřejného sektoru. Je setkáním odborníků z oblasti kvality k předávání a výměně zkušeností a dobrých praxí při zavádění kvality ve veřejné správě. Součástí národní konference kvality je předávání Cen Ministerstva vnitra ČR za kvalitu a inovaci ve veřejné správě, které proběhne v rámci slavnostního večera. Konference je také prezentací sídelního města Královéhradeckého kraje a kraje.

Pořadatelé a spolupořadatelé:

Ministerstvo vnitra ČR a Královéhradecký kraj, Rada kvality ČR, Statutární město Hradec Králové.