Turistický portál Královéhr. kraje

Návod pro přidání akcí do kalendáře akcí

Do turistického informačního systému Královéhradeckého kraje můžete vyplněním internetového formuláře zdarma zařadit svoji akci. Položky označené červeně je nutné vyplnit.

I. Charakteristika akce

Nejprve klikněte na kulaté políčko (radio button), tím se vybere druh konané akce - kulturní, sportovní nebo církevní. Následujícím způsobem uveďte místo konání akce. Do textového pole "Město / obec, kde se akce koná:" napište začátek názvu obce a poté ze zobrazeného seznamu obcí vyberte správnou obec.

obr. 1 - ukázka formuláře

ukázka formuláře charkteristika akce

II. Základní údaje

Vyplňte textové pole "Název akce". Dále klikněte do políčka "Termín akce od:". Objeví se nové okénko s kalendářem. Po zvolení datumu začátku akce okno zavřete. Stejně zadejte i "Termín akce do:". Kolonka "Místo akce" je vyplněna automaticky. Do textového pole "Bližší určení místa" můžete vyplnit přesné umístění akce (kino, stadion, divadlo, náměstí apod.). Další kolonka slouží k vložení krátkého popisu akce. Následující čtyři políčka jsou zde k připojení příloh. Stačí kliknout na tlačítko "Procházet" a v počítači vyhledat vhodnou přílohu nebo fotografii, obrázek, plakát. Přiložit můžete jednu textovou přílohu ( MS Word, PDF, Excel ...) a maximálně tři obrázky. Prosím, připojujte fotografie menších rozměrů - optimální je šířka 400 obrazových bodů (pixelů).

obr. 2 - ukázka formuláře

ukázka formuláře

III. Pořadatel

Do posledního třetího bloku vyplňte data týkající se pořadatele akce. Po vyplnění textových polí je možné přidat další akci do informačního systému. V tomto případě klikněte na tlačítko "Odeslat a další". Jestliže už dále nechcete zadávat údaje o konaných akcí klikněte na tlačítko "Odeslat". V případě, že jste něco špatně vyplnili, můžete kliknutím na políčko "Vymazat" vyčistit celý formulář do původního stavu.

obr. 3 - ukázka formuláře

ukázka formuláře