Portál sociálních služeb

Sociální službyZpravodajAktualityPro zájemce o služby

Den otevřených dveří v Domě Žofie

1. 11. 2011

Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem uspořádala 13. října 2011 svůj historicky první Den otevřených dveří v azylovém domě – Domě Žofie. Cílem bylo přiblížit veřejnosti novou sociální službu a problematiku bezdomovectví nejenom ve Dvoře Králové nad Labem. Sociální služba azylový dům ve Dvoře Králové nad Labem je určena dospělým občanům s trvalým bydlištěm ve Dvoře Králové nad Labem, kteří jsou v důsledku ztráty bydlení ohrožení sociálním vyloučením.

Sociální služba azylový dům, zajišťovaná v Domě Žofie, je součástí individuálního projektu Služby sociální prevence v Královéhradeckém kraji.

Projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR a trvá od 1. října 2011 do 31. července 2012.

Bc. Marcela Hauke, ředitelka Pečovatelské slu žby Města Dvůr Králové nad Labem