Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadPovinně zveřejňované informaceOstatní povinné informace

Souhrnné informace o webu

Poslední aktualizace: 24. 9. 2009

Prohlášení o přístupnosti webových stránek, ochraně osobních údajů, o zveřejňovaných kódech třetích stran a další.

Prohlášení o přístupnosti webové prezentace Královéhradeckého kraje

Textová část portálu webové prezentace Královéhradeckého kraje je vytvořena s ohledem na přístupnost a bezbariérovost tak, aby splňovala všechny povinné a podmíněně povinné zásady přístupnosti podle vyhlášky o přístupnosti č. 64/2008 Sb.
Více informací, včetně popisu používaných nestandardních formátů dat.

Ochrana osobních údajů

Podle ustanovení § 5 odst. 1 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb. jsou osobní údaje uchovávány pouze po dobu, která je nezbytná k účelu jejich zpracování. Osobní údaje zpracovávané na jednotlivých odborech.

Kódy třetích stran

Na tomto webu používáme kódy od společnosti Yahoo!, které nám pomáhají analyzovat, kam návštěvníci chodí a jak se na tomto webu chovají. Yahoo! může použít anonymní informace o vaší návštěvě tohoto i jiných webů za účelem zlepšení svých produktů a služeb a poskytování reklam na výrobky a služby, které vás mohou zajímat. Pro bližší informace a pro nastavení, zda chcete či nechcete povolit používání těchto informací společností Yahoo!, navštivte stránku indextools.com. Pro vypnutí možnosti sledovat chování Vašeho prohlížeče tam můžete kliknout na tlačítko „Opt-Out“, pro zapnutí na „Opt-In“.

Informační systémy

Zde najdete informace o informačních systémech Krajského úřadu Královéhradeckého kraje