Turistický portál Královéhr. kraje

HOLIDAY WORLD 2009

Ve dnech 5. – 8.2. 2009 se v Praze uskutečnil 18. ročník Středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2009.

Dne 5.-8.2.2009 se v Praze uskutečnil 18. ročník Středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2009. Spolu s tímto veletrhem probíhala i akce Top Gastro (gastronomický veletrh) a Golf World Prague (veletrh golfu a golfového turismu).

Expozice Královéhradeckého kraje se nacházela v montážní provizorní hale levého křídla Průmyslového paláce. Na ploše 36 m2 vystavoval Královéhradecký kraj spolu s Krkonošemi, Podzvičinskem a městem Hradec Králové. Ústředním motivem expozice byla stejně jako na veletrhu Regiontour v Brně - Sněžka, i když pouze jen v podobě velké fotografie.

Doprovodný program zajišťovala firma Rautis výrobou skleněných vánočních ozdob, jež měli návštěvníci možnost zakoupit přímo na veletrhu. Město Hradec Králové připravilo vědomostní soutěž o hodnotné ceny. Po celou dobu veletrhu měli návštěvníci možnost získat podrobné informace o kraji a jeho jednotlivých turisticky významných územích, zejména pak těch, která se s krajem prezentovala.

Autor: admin admin

ČESKÝ RÁJ