Portál sociálních služeb

Sociální službyZpravodajAktualityPro poskytovatele služeb

ŠKOLENÍ K OBSLUZE ELEKTRONICKÉHO SYSTÉMU ŘÍZENÍ SÍTĚ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI

Logo - Spolufinancováno EU

29. 7. 2014 Autor: Jiří Zeman

V souvislosti s přípravou Sítě podporovaných sociálních služeb v Královéhradeckém kraji 2015 a 2016 dojde ke spuštění elektornického systému řízení a financování sítě sociálních služeb. Královéhradecký kraj, odbor sociálních věcí organizuje školení pro poskytovatele i zadavatele k základní obsluze tohoto systému. Systém bude využíván nejen při aktualizaci sítě sociálních služeb, ale také při financování sociálních služeb, včetně vykazování ukazatelů o zajištění dostupnosti služeb.

Semináře se konají 11. srpna 2014 v sídle Krajského úřadu Královéhradeckého kraje - v tzv. Evropském domě - tj. v budově, která se nachází po levé straně při příchodu na Pivovarské náměstí z Velkého náměstí. Více informací najdete v přiložené pozvánce.