Portál sociálních služeb

Sociální službyZpravodajAktualityPro poskytovatele služeb

Rozvoj kompetencí sociálních služeb v Královéhradeckém kraji

Logo - Spolufinancováno EU

3. 11. 2022

Královéhradecký kraj získal z Operačního programu Zaměstnanost plus, prioritní osy OPZ: 2 – Sociální začleňování, finanční prostředky na realizaci projektu s názvem Rozvoj kompetencí sociálních služeb v Královéhradeckém kraji. Projekt je podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu plus, státního rozpočtu České republiky a rozpočtu Královéhradeckého kraje celkovou částkou 6 030 824,25 Kč. Jeho realizace potrvá od 1. 9. 2022 do 28. 2. 2025. Projekt se zaměřuje na podporu poskytovatelů sociálních služeb, vzájemnou spolupráci pracovníků sociální péče a zdravotně sociálních pracovníků zdravotnických zařízení, paliativní péči v pobytových službách sociální péče a kvalitu poskytovaných činností u poskytovatelů sociálních služeb pro seniory.