Portál sociálních služeb

Sociální službyZpravodajAktualityPro poskytovatele služeb

Podpora procesů reformy péče o duševní zdraví

Logo - Spolufinancováno EU

3. 11. 2022

Královéhradecký kraj získal z Operačního programu Zaměstnanost plus, prioritní osy OPZ: 2 – Sociální začleňování, finanční prostředky na realizaci projektu s názvem Podpora procesů reformy péče o duševní zdraví.

Královéhradecký kraj získal z Operačního programu Zaměstnanost plus, prioritní osy OPZ: 2 – Sociální začleňování, finanční prostředky na realizaci projektu s názvem Podpora procesů reformy péče o duševní zdraví, registrační číslo CZ.03.02.02/00/22_006/0000198. Projekt je podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu plus, státního rozpočtu České republiky a rozpočtu Královéhradeckého kraje celkovou částkou 9 984 995,75 Kč. Jeho realizace potrvá od 1. 9. 2022 do 31. 1. 2025. Cílem projektu je nastavit procesy na úrovni kraje a obcí a způsob poskytování služeb tak, aby byla sociální práce na obcích a podpora v sociálních službách a zdravotních službách poskytována cíleně a efektivně, přispívala k sociálnímu začleňování, podpoře života v komunitě a snížení stigmatizace osob s duševním onemocněním.