Oblastní nemocnice Náchod a.s. vyhlašuje VŘ na pracovní pozici – majetková účetní

15. 4. 2021 Autor: Oblastní nemocnice Náchod

Oblastní nemocnice Náchod vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici – majetková účetní

Požadujeme:

  • min. SŠ ekonomického směru
  • znalost účetních a daňových předpisů dle české legislativy
  • dobrá uživatelská znalost MS Office
  • aktivní přístup, zodpovědnost a samostatnost
  • min. 2 roky praxe na pozici majetkové účetní
Nabízíme:
  • nástupní mzda od 26 480 Kč – bližší informace o mzdovém ohodnocení při osobním jednání
  • zaměstnanecké benefity až do výše 14 000 Kč ročně
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
    • benefitní poukázky
    • příspěvek na stravování
  • pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup možný od 1. 6. 2021 popř. dle dohody – přebírání agendy po stávající pracovnici
Náplň práce:
  • zodpovědnost za řádné vedení agendy vlastního i vypůjčeného dlouhodobého majetku a činnosti s tím spojené v lokalitách ONN
  • zpracování, evidence, účtování majetku
  • zasílání měsíčních reportů vedoucímu pracovníkovi
  • průběžná kontrola v rámci svěřených agend
  • inventarizace rozvahových účtů třídy 0 a 1
  • spolupráce s ostatními pracovníky odboru
Své životopisy zasílejte na: jara.eva@nemocnicenachod.cz, popř. volejte 491 601 394

Soubory ke stažení