16. ročník soutěže Úřad na cestě k rovnosti

5. 9. 2022

na téma „Rovnost pohledem objektivu - prezentace příkladů dobré praxe v procesu fungování úřadů"

Cílem letošního 16. ročníku soutěže je ponechat dostatečný prostor přihlášeným úřadům pro výstižnou prezentaci svých úspěchů na poli rovných příležitostí ve vizuální podobě. Přihlášené úřady obcí, měst a krajů se mohou prezentovat třemi fotografiemi, které by měly nejlépe vystihovat téma, jak obec/ město/ kraj přistupuje k rovným příležitostem.

Zadání je pro všechny obce/města/kraje stejné:

Zašlete 3 fotografie, o kterých si myslíte,

• že nejlépe vystihují, co jste za poslední rok dokázali v pracovní, sociální, bezpečnostní, sportovní, kulturní oblasti;
  • co považujete za svůj úspěch, který byste rádi prezentovali;
  • co byste mohli uvést za dobrý nápad, kterým byste mohli inspirovat a doporučovat ho ostatním úřadům Jako užitečný podnět v oblasti rovných příležitostí.

Snímky doplňte krátkým doplňujícím textem o rozsahu maximálně 1 A4, opatřete názvem, adresou a kategorií obce (I., II., III. typu), jménem kraje a kontaktní osobou.
Příspěvky můžete posílat do 25.9. 2022

Zadání, podmínky a podrobnější informace najdet v přiloženém dopise paní ředitelky Institutu pro veřejnou správu Praha, JUDr. Anny Doležalové.