Krajské kolo soutěže Zlatý erb 2021 zná své finalisty

27. 4. 2022

Vyhlášení výsledků krajského kola 23. ročníku soutěže Zlatý erb se bude konat za účasti hejtmana Martina Červíčka v pondělí 28. července od 15 hodin v sále Albrechta z Valdštejna v budově Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

O nejlepší internetové stránky či elektronickou službu tradičně soutěží místní samosprávy od roku 1999. I letos soutěž začala svými krajskými koly, organizátoři v těchto dnech zveřejnili finalisty v Královéhradeckém kraji.

Finalisté krajského kola (abecedně)

• Dobruška
  • Dvůr Ktrálové nad Labem
  • Česká Skalice
  • Hradec Králové
  • Lovčice
  • Mokré
  • Nové Město nad Metují
  • Nový Bydžov
  • Vlkov
Webové stránky měst a obcí opět soutěží o Zlatý erb

Vítězové jednotlivých kategorií postoupí do celostátního kola. Soutěž vyvrcholí vyhlášením výsledků celostátního kola dne 19. 10. 2021 v prostorách Senátu PČR.

Další podrobnosti, složení poroty a podrobný výpis bodů členů poroty budou zveřejněny po slavnostním ceremoniálu na stránkách soutěže zlatyerb.obce.cz v sekci krajského kola.

Ceny vítězům věnují partneři krajského kola

Logo Hydrosoft Veleslavín
Hydrosoft Veleslavín, s.r.o., Praha Software602 a.s.

AutoCont Smiřice Dell Computer, spol. s r.o.

Logo Zoner Photo Studio
ZONER software, a.s.