Aktuální témata k fungování obcí nabídne konference Dobrá praxe v obcích

27. 2. 2023

Královéhradecký kraj srdečně zve na dvoudenní konferenci Dobrá praxe v obcích, která se uskuteční od 30. do 31. března v Náchodě. Nabídne aktuální témata týkají se fungování obcí jako jsou práce s mládeží, rozvoj spolkového života nebo podpora vysokorychlostního internetu.

První ročník konference Dobrá praxe v obcích je určen pro starosty a zastupitele obcí a pořádá ho Královéhradecký kraj. Dvoudenní program se uskuteční od čtvrtka 30. března do pátku 31. března v Náchodě v Hotelu U Beránka. Účastníkům nabídne řadu průřezových témat spojených s fungováním obcí dle aktuálních trendů.

Program konference, jehož součástí jsou i dvě exkurze, je zdarma. Zájemci si hradí pouze ubytování dle vlastního výběru. Podmínkou účasti je registrace, a to do 10. března na tomto odkazu, kde zájemci najdou i podrobný harmonogram konference.