Zaměstnancem roku 2013 se stal Josef Fučík z Nové Paky

11. 11. 2013 Autor: Život bez bariér, o.s.

Občanské sdružení Život bez bariér z Nové Paky již devět let pomáhá zdravotně postiženým a seniorům. Jeho spoluzakladatel Josef Fučík byl za svoji práci pro rozvoj těchto aktivit oceněn titulem Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce. Chráněný trh zahrnuje ty společnosti, které zaměstnávající více než 50% osob se zdravotním postižením.

Slavnostní vyhlášení třetího ročníku soutěže Zaměstnanec roku, jejímž prostřednictvím se Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postiženým snaží propagovat zaměstnávání zdravotně postižených osob, se konalo 23. října 2013 na Staroměstské radnici v Praze. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích: Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce a druhou Zaměstnanec roku z běžného trhu práce. Letos bylo nominováno 39 osobností z oblasti zaměstnávání zdravotně postižených osob.