Turistika a volný čas

10. 7. 2018

Vítejte v Královéhradeckém kraji, v krajině s nádhernou přírodou, celou řadou pamětihodností historické i současné architektury. V místě s bohatou nabídkou možností, jak aktivně trávit volný čas po celý rok.

Na rozloze necelých pěti tisíc čtverečných kilometrů naleznete naše nejvyšší hory Krkonoše či rovinaté okolí města Hradce Králové, architektonického salonu republiky na soutoku řek Labe a Orlice. Při návštěvě ZOO ve Dvoře Králové nad Labem se ocitnete v africkém safari, pískovcová skalní města, hrady, zámky, romantické zříceniny a především atmosféra pohádky Vás čeká v Českém ráji na Jičínsku. Vítejte na severovýchodě naší republiky, v kouzelném místě plném atraktivních zážitků pro celou rodinu. Pro další informace k pobytu v Královéhradeckém kraji kontaktujte turistická informační centra nebo navštivte portál cestovního ruchu Královéhradeckého kraje.