Další soutěže - archiv

4.2.2016

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ

Soutěž na téma Město jako literární kulisa je vyhlášena v rámci literární kampaně na podporu četby knih Rosteme s knihou. Soutěž je vyhlašována pro tři věkové kategorie: první stupeň ZŠ, druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, střední školy. Vše o podmínkách soutěže naleznete v příloze .

26.1.2016

Soutěž ŘACHANDA - Co dáváš, to se ti vrátí

Soutěž je určena všem dětem mateřských a základních škol. Cílem této soutěže je zapojit děti do tvůrčí činnosti a předat jim poselství této pohádky, že tak, jak se chovají k ostatním, tak se ostatní budou chovat k nim neboli že: Co dáváš, se ti vrátí… Soutěž startuje v měsíci únoru a probíhá u příležitosti kino premiéry této hrané pohádky, která se koná 25. 2. 2016. Uzávěrka soutěže je 31. 3. 2016.

25.1.2016

Modelář roku 2015

BZUK team - pořadatel ankety Modelář roku v současné době hledá v pořadí již patnáctého modeláře východních Čech. Nominace posílejte do 31.1.2016 na info@bzuk.cz

23.10.2015

Evropská vesmírná soutěž Odysseus - informace, kontakty

Celoevropská vzdělávací soutěž Odysseus nabízí mladým zájemcům šanci ukázat svou vynalézavost a prohloubit své znalosti při hledání odpovědí na základní otázky celého spektra témat spojených s vesmírem - od družic a kosmických sond až k astrobiologii a meziplanetárnímu cestování. Hlavním cílem soutěže je inspirovat mladé Evropany k zapojení do moderních vědních oborů zaměřených na vesmír.