Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadŠkolstvíAktuální informace

Aktuální informace

28.3.2017

Seminář pro školy - Příprava občanů k obraně státu (POKOS)

Nabídka zdarma realizovaného semináře akreditovaného Ministerstvem obrany pro učitele základních škol.

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek

23.3.2017

Regionální seminář projektu Rozhoduj o Evropě

dovolte mi Vás informovat o regionálním semináři projektu Rozhoduj o Evropě, který pořádáme dne 20. 4. na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje. Projekt je určen studentům středních škol z Královéhradeckého kraje. Organizátory akce jsou Úřad vlády ČR a síť regionálních Eurocenter ve spolupráci se Zastoupením Evropské komise v ČR, EUTIS o.p.s. a Centrem pre európsku politiku.

Publikoval: Martin Odl

Celý článek

17.3.2017

Hospitační stáže pro učitele na bavorských školách v roce 2017

Nabídka pro učitele němčiny, nebo učitele jiných aprobací s dobrou znalostí němčiny, kteří působí na základních školách, gymnáziích, středních odborných školách, vyšších odborných školách a středních odborných učilištích v České republice.

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek

15.3.2017

Výběrové řízení na pozici učitele/učitelky primárního cyklu v české sekci Evropské školy Brusel III

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitele/učitelky v české sekci primárního cyklu Evropské školy Brusel III. Bližší informace jsou k dispozici na webové stránce www.msmt.cz pod sekcí: EU a zahraničí/Studium v zahraničí/Evropské školy nebo v příloze ke stažení.

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek

10.3.2017

Podpora mnohojazyčných tříd II - Jazykový rozvoj žáků-cizinců

Národní ústav pro vzdělávání pod záštitou Evropského střediska pro moderní jazyky při Radě Evropy pořádá ve dnech 27. – 28. 4. 2017 mezinárodní seminář k tématu mnohojazyčnosti a jazykové podpory žáků-cizinců. Seminář bude veden v angličtině a je bezplatný.

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek

8.3.2017

Víkend studentských samospráv

Pozvánka na 2. ročník celorepublikového setkání delegátů studentských samospráv středních škol organizovaný Českou středoškolskou unií.

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek

6.3.2017

Ukliďme svět, ukliďme Česko!

Ukliďme svět, ukliďme Česko, je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.

Publikoval: Daniel Horáček

Celý článek

2.3.2017

Vzdělávací program HOBIT neboli HOdina BIologie pro živoT

Informace o vzdělávacím programu realizovaném Mezinárodním centrem klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC)

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek

27.2.2017

Výběrové řízení na pozici výchovného poradce pro sekundární cyklus Evropské školy ve Varese, Itálie

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výběrové řízení na pozici výchovného poradce pro sekundární cyklus Evropské školy ve Varese, Itálie. Bližší informace jsou k dispozici na webové stránce www.msmt.cz pod sekcí: EU a zahraničí/Studium v zahraničí/Evropské školy nebo v příloze ke stažení.

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek

27.2.2017

Medobraní 2017

Pozvánka na včelařský den královéhradeckého spolku včelařů dne 28. 6. 2017 ve Střední odborné škole veterinární, Hradec Králové-Kukleny, Pražská 68 od 9 hod. do 16 hod. Školy se z organizačních důvodů mohou závazně přihlásit na tuto akci do 30. dubna 2017.

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek