Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadVolnočasové aktivity, sport a soutěžeArchiv dokumentů

Archiv dokumentů

6. 3. 2017

Matematický klokan 2017 - informace

Matematický klokan 2017 proběhne v pátek 17. 3. 2017. Veškeré podpůrné soubory najdete na http://soutezekhk.ssis.cz Zadání úloh najdete na zabezpečených stránkách v sekci INFORMACE PRO PEDAGOGY v pondělí 13. 3. 2017. Řešení úloh najdete též v této sekci a to v pátek 17. 3. 2017 odpoledne.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

3. 3. 2017

Animág 2017 - uzávěrka se blíží !!

Soutěžní přehlídka ANIMÁG Kroměříž 2017 má letos zcela speciální určení: snaží se upozornit děti a mladé lidi na možnost vyjádřit svoje myšlenky a názory prostřednictvím netradičního způsobu - animovanými filmy klasickými postupy, které známe už více jak sto let. Upozorňujeme na blížící se uzávěrku možnosti zúčastnit se soutěže. 31. března 2017 / POSLEDNÍ DEN PRO VLOŽENÍ SNÍMKŮ DO SOUTĚŽE.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

21. 2. 2017

Coolinaření se zdravou 5

5. ročník celostátní dětské kuchařské soutěže Zdravé5 s názvem Coolinaření se Zdravou 5 navazuje na lekce výukového programu Zdravé 5, které zdarma školám nabízí Nadační fond Albert a jehož klíčovým sdělením je správný nákup, domácí příprava svačiny a rozumné hospodaření s potravinami.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

14. 2. 2017

Studentská literární soutěž Jednoho světa na školách 2017

Tématem letošního ročníku literární soutěže je Umění spolupráce. Do soutěže se můžou přihlásit žáci a studenti ve věku 15‒20 let . Pořádá Člověk v tísni ve spolupráci s týdeníkem Respekt.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

14. 2. 2017

EuropaSecura - 9. ročník soutěže

EuropaSecura je celostátní soutěž pro studenty středních škol o prioritách bezpečnostní politiky České republiky, Evropské unie a Severoatlantické aliance. Tématikou jsou evropské integrace, bezpečnostních vztahy se zaměřením na bezpečnostní priority České republiky a Evropské unie.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

7. 2. 2017

Příměstské tábory Indiánské kouzelné léto 2017

Spolek Atelier Petrlenka pořádá v Žižkovci (Praskačka u Hradce Králové) příměstské tábory s indiánskou tématikou.

Publikoval: Tomáš Záviský

Celý článek

31. 1. 2017

Seminář Ruského jazyka - Maslenica

V příloze najdete pozvánku na seminář, který pořádá pro učitele ruštiny Česká asociace rusistů, Česko-ruská společnost, z .s. a Ruské středisko vědy a kultury v Praze. Seminář je zdarma, bude zaměřen na metodiku výuky ruského jazyka a na přípravu studentů k mezinárodním zkouškám z ruského jazyka.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek

30. 1. 2017

11. ročník fotbalového turnaje Meet The World

13. května 2017 se v Chodově u Karlových Varů uskuteční 11. ročník dětského fotbalového turnaje Meet The World.

Publikoval: Tomáš Záviský

Celý článek

24. 1. 2017

Oceňování dobrovolníků pracujících s dětmi a mládeží v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj vyhlásil III. ročník Oceňování dobrovolníků pracujících s dětmi a mládeží "Zlatá koruna Královéhradeckého kraje".

Publikoval: Tomáš Záviský

Celý článek

23. 1. 2017

Soutěž o nejlepší školní oběd 2017

Téma soutěže ZDRAVÍ NA TALÍŘI, KTERÉ VŠEM CHUTNÁ. Smyslem soutěže je ukázat, že školní stravování je zásadním a účinným prostředkem v boji proti dětské obezitě a svým každodenním působením motivuje děti ke zdravému způsobu stravování. Každá školní jídelna má dnes již širokou zásobu receptů zdravých pokrmů a umí je upravit tak, aby byly u dětí oblíbené. Tuto dovednost je třeba ukázat široké veřejnosti právě prostřednictvím soutěže.

Publikoval: Martina Svatoňová

Celý článek