Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaRozvoj krajeRozvoj lidských zdrojů

Rozvoj lidských zdrojů

16. 10. 2007

Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji

Týden vzdělávání dospělých se v Královéhradeckém kraji uskuteční v týdnu od 5. do 9. listopadu 2007. Zde naleznete jeho program a další informace.

Publikoval: Jana Fiedlerová

Celý článek

28. 6. 2007

Týden vzdělávání dospělých v roce 2007 v Královéhradeckém kraji

Nabídka k účasti na aktivitách Týdne vzdělávání dospělých v roce 2007 v Královéhradekém kraji pro poskytovatele vzdělávání dospělých

Publikoval: Jana Fiedlerová

Celý článek

13. 6. 2007

DOBRÁ RADA NAD ZLATO - Soutěž zaměřená na aktivity pro rozvoj lidských zdrojů

Rada pro rozvoj lidských zdrojů Královéhradeckého kraje na svém setkání, které se uskutečnilo dne 21. května 2007, rozhodla o nominaci projektů do třetího ročníku soutěže DOBRÁ RADA NAD ZLATO, kterou v návaznosti na Inspirační databanku pro rozvoj lidských zdrojů TOPREGION.CZ vyhlašuje Národní vzdělávací fond, o.p.s..

Publikoval: Jana Fiedlerová

Celý článek

27. 12. 2006

Vyhodnocení Týdne vzdělávání dospělých

Týden vzdělávání dospělých se pořádá pod záštitou Asociace institucí vzdělávání dospělých a krajských Rad pro rozvoj lidských zdrojů ve větší části krajů ČR. Akci letos pořádal Královéhradecký kraj ve spolupráci s Univerzitou Hradec Králové. Cílem akce je především informovat veřejnost o možnostech celoživotního vzdělávání, motivovat ji k účasti na celoživotním učení a odbourávat bariéry ke zvyšování znalostí a dovedností prostřednictvím dalšího vzdělávání.

Publikoval: Olga Zumrová

Celý článek

16. 6. 2006

DOBRÁ RADA NAD ZLATO – Soutěž regionálních projektů z oblasti rozvoje lidských zdrojů

Portál Topregion.cz v lednu 2006 vyhlásil 2. ročník celostátní soutěže DOBRÁ RADA NAD ZLATO. Rada pro rozvoj lidských zdrojů Královéhradeckého kraje do soutěže nominovala sedm projektů realizovaných na území kraje. Zde najdete bližší informace o soutěži, jednotlivých projektech a způsobu hlasování.

Publikoval: Olga Machútová

Celý článek

21. 11. 2005

Konference „Vzdělávání dospělých v 21. století“, 8. 12. 2005

Dne 8. prosince 2005 se v aule Univerzity Hradec Králové, Hradecká ul., uskuteční konference „Vzdělávání dospělých v 21. století“, kterou pořádá PROFIT KLUB – vzdělávací centrum, v. o. s. ve spolupráci s Královéhradeckým krajem, Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR a Univerzitou Hradec Králové

Publikoval: Kateřina Ulíková

Celý článek

5. 10. 2005

Vzdělávání poskytovatelů a zadavatelů sociálních služeb na území Královéhradeckého kraje

Dne 1. září 2005 zahájil Královéhradecký kraj realizaci projektu „Vzdělávání poskytovatelů a zadavatelů sociálních služeb na území Královéhradeckého kraje“. Jedná se o dvouletý projekt, na který kraj získal finanční podporu ve výši 9,3 mil. Kč z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu.

Publikoval: Kateřina Ulíková

Celý článek