Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadŽivotní prostředí a zemědělstvíAktuální informacePříroda a krajina

Příroda a krajina

3. 6. 2011

Návrh plánu péče o PR Kovačská bažantnice

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní rezervace Kovačská bažantnice, ležící v katastrálním území Kovač.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

3. 6. 2011

Návrh plánu péče o PR Kamenná hůra

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní rezervaci Kamenná hůra, ležící v k.ú. Horní Nová Ves.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

3. 6. 2011

Návrh plánu péče o PP Na bahně

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Na bahně, ležící v katastrálním území Běleč nad Orlicí.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

3. 6. 2011

Návrh plánu péče o PR Úlibická bažantnice

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní rezervace Úlibická bažantnice, ležící v katastrálním území Úlibice a Robousy.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

27. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní památku Rybník Spáleniště

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Rybník Spáleniště a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Rybník Spáleniště.

Publikoval: Tomáš Nosek

Celý článek

27. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní památku Rybník Smrkovák

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Rybník Smrkovák a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Rybník Smrkovák.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

27. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní památku Nadslav

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Nadslav a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Nadslav.

Publikoval: Tomáš Nosek

Celý článek

27. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní památku Lukavecký potok

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Lukavecký potok a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Lukavecký potok.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

27. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní památku Kačerov

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Kačerov a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Kačerov.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

27. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodné památku Bystřice

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Bystřice a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Bystřice.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek