Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadŽivotní prostředí a zemědělstvíAktuální informacePříroda a krajina

Příroda a krajina

26. 11. 2012

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní památku Piletický a Librantický potok

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Piletický a Librantický potok a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Piletický a Librantický potok.

Publikoval: Tomáš Nosek

Celý článek

26. 11. 2012

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní rezervaci Bažiny

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní rezervace Bažiny a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní rezervaci Bažiny.

Publikoval: Tomáš Nosek

Celý článek

23. 10. 2012

Pojezd vojenské techniky v PP Na Plachtě v roce 2012

Zvláště chráněné území, přírodní památka Na Plachtě 2 a Na Plachtě 3 – realizace managementového opatření „Mechanické narušování půdního povrchu vojenskou technikou“, sdělení orgánu ochrany přírody.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

1. 8. 2012

Návrh na vyhlášení přírodní rezervace Zámělský borek

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní rezervace Zámělský borek.

Publikoval: Helena Zapletalová

Celý článek

17. 7. 2012

Návrh plánu péče o PP Křižánky

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Křižánky, ležící v katastrálním území Záhuby.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

6. 6. 2012

Návrh plánu péče o PP Údolí Javorky

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Údolí Javorky, nacházející se v katastrálním území Dolní Javoří, Horní Nová Ves a Uhlíře.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

30. 5. 2012

Návrh plánu péče o PP Údolí Bystřice

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Údolí Bystřice, ležící v katastrálním území Boháňka, Červená Třemešná, Doubrava a Hořice v Podkrkonoší.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

30. 5. 2012

Návrh plánu péče o PP Kalské údolí

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Kalské údolí, ležící v katastrálním území Bezník, Horní Brusnice, Kal, Vidonice a Vřesník u Tetína.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

19. 4. 2012

Návrh na vyhlášení zvláště chráněného území, přírodní památky Údolí Bystřice

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení („přehlášení“) stávající přírodní památky Údolí Bystřice.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

16. 4. 2012

Návrh plánu péče o PP Strž ve Stupné

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Strž ve Stupné, ležící v katastrálním území Stupná.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek