Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadŽivotní prostředí a zemědělstvíAktuální informacePříroda a krajina

Příroda a krajina

9. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o PP Zadní Machová

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost se seznámit s návrhem na vyhlášení přírodní památky Zadní Machová a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Zadní Machová.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

9. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní památku Vražba

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Vražba a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Vražba.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

9. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní památku Uhřínov - Benátky

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Uhřínov - Benátky a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Uhřínov - Benátky.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

9. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o PP Opočno

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost se seznámit s návrhem na vyhlášení přírodní památky Opočno a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Opočno.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

9. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o PP Kanice – lesní rybník

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost se seznámit s návrhem na vyhlášení přírodní památky Kanice – lesní rybník a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Kanice – lesní rybník.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

9. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o PP Chlumec – Karlova Koruna

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost se seznámit s návrhem na vyhlášení přírodní památky Chlumec – Karlova Koruna a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Chlumec – Karlova Koruna.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

9. 5. 2011

Návrh na vyhlášení a návrh plánu péče o přírodní památku Červená Třemešná - rybník

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 2 a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 a s ust. § 40 odst. 2 zákona, možnost seznámit se s návrhem na vyhlášení přírodní památky Červená Třemešná - rybník a se zpracovaným návrhem plánu péče o přírodní památku Červená Třemešná - rybník.

Publikoval: Aleš Novák

Celý článek

17. 1. 2011

Návrh plánu péče o PP Zebín

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Zebín, ležící v katastrálním území Jičín.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

17. 1. 2011

Návrh plánu péče o PP Homolka

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Homolka, ležící v katastrálním území Bezník.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek

17. 1. 2011

Návrh plánu péče o PP Dubolka

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, jako věcně a místně příslušný orgán ochrany přírody dle § 77a odst. 4 písm. e) zákona 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen „zákon“ ) oznamuje v souladu s ust. § 38 odst. 3 zákona, možnost se seznámit se zpracovaným plánem péče o zvláště chráněné území, přírodní památku Dubolka, ležící v k.ú. Drštěkryje a k.ú. Ohařice.

Publikoval: Lenka Peterková

Celý článek