Královéhradecký kraj

18. 9. 2015

12. Královéhradecké krajské dožínky - PROGRAM

12. ročník Královéhradeckých krajských dožínek se bude letos konat 18. – 19. září. Stejně jako v předchozích letech bude dvoudenní program probíhat před Všesportovním stadionem a koupalištěm Flošna v Hradci Králové.

Celý článek

18. 9. 2015

Den zemědělství na dožínkách

Dožínky úspěšně odstartovaly. Začal Den zemědělství pro všechny příznivce ukázek různých dovedností. K vidění byla střiž ovcí, včelařina, nebo třeba umělecké kovářství. Nechyběla živá zvířata, na které se sjely podívat děti z celého Královéhradeckého kraje. Ty také soutěžily, malovaly a poznávaly. Páteční program potrvá do 18 hodiny a v sobotu potom odstartuje velký program pro veřejnost včetně hudebních koncertů, nebo pohádkových představení.

Publikoval: Martin Holek

Celý článek

Den zemědělství na dožínkách

16. 9. 2015

Královéhradecké krajské dožínky startují už v pátek

Už v pátek ožije prostranství před koupalištěm Flošna a Všesportovním stadionem v Hradci Králové krajskými dožínkami. 12. ročník dožínek počítá s dvoudenním programem. 18. a 19. září se mohou návštěvníci těšit na výstavu zemědělské techniky a hospodářských zvířat, lákavý hudební program a samozřejmě na ochutnávky regionálních potravin a dožínkové trhy. Představí se i hradecká Regionální obec Slováků.

Publikoval: Martina Götzová

Celý článek

11. 8. 2015

VIDEO Pozvánka: Letošními krajskými dožínkami ožije Hradec Králové 18. a 19. září

Sklizeň v Královéhradeckém kraji je v plném proudu a stejně tak i přípravy dvanáctého ročníku Královéhradeckých krajských dožínek. Stejně jako loni bude prostranství před koupalištěm Flošna a všesportovním stadionem v Hradci Králové patřit dvoudenním oslavám zemědělců. 18. a 19. září se mohou návštěvníci dožínek těšit na výstavu zemědělské techniky a hospodářských zvířat, lákavý hudební program a samozřejmě na ochutnávky regionálních potravin a dožínkové trhy.

Publikoval: Martina Götzová

Celý článek